Naujienų srautas

Muzika2019.07.25 14:20

Daddy Was A Milkman pristato kūrinį „Body On Body“: tai viena gražiausių mano parašytų dainų

LRT.lt 2019.07.25 14:20

Lygiai po savaitės įspūdingą koncertą surengsiantis Daddy Was A Milkman pristatė naują dainą ir vaizdo klipą. Jau rugpjūčio 1 d. Pažaislio vienuolyne koncertuosiantis atlikėjas gerbėjams dovanoja vieną gražiausių savo dainų – „Body On Body“.

Metų atlikėjo, Metų elektronikos ir Metų proveržio titulus „M.A.M.A.“ apdovanojimuose pelnęs Daddy Was A Milkman teigia, kad naujoji daina yra apie artumo ir pilnatvės jausmą.

„Šis kūrinys yra viena gražiausių mano parašytų dainų. „Body On Body“ yra apie artumą ir pilnatvę, rami ir gili – tokia, kokią pirmą sykį ir dera pagroti Pažaislio vienuolyno Liepų alėjoje“, – sako Daddy Was A Milkman.

„Būtent šio artėjančio koncerto nepaprastai laukiu dėl ypatingos vietos. Ten ir be koncerto nepaprastai gera, todėl neabejoju, kad bus lengva užsimerkti, priimti muziką ir, tiesiog, leisti sau jausti.

Norėčiau, kad su muzika kelioms valandoms kartu „išeitume“. Šiandien jau galiu pasakyti ir tai, kad Pažaislio vienuolyne atliksime ir daugiau naujų kūrinių“, - priduria atlikėjas.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi