Muzika

2019.07.22 14:44

Išgirskite: populiarieji Radistai pristatė naują dainą, įrašytą su kylančia švedų atlikėja

LRT.lt2019.07.22 14:44

Šį savaitgalį Obuolių saloje festivalyje „Radistai Village“ šėlsiantys Radistai pristato naują dainą ir klipą. „Go High“ yra pats naujausias Jono Nainio ir Rolando Mackevičiaus hitas, kurį jie įrašė kartu su jauna britų dainininke ir dainų autore Lauren Dyson.

Švedijoje gyvenanti atlikėja, kurios karjera rūpinasi su Britney, Kelly Clarkson, Leona Lewis ir „Westlife“ dirbantys prodiuseriai, jau spėjo išgarsėti visame pasaulyje. Radistai teigia, kad tai bene kokybiškiausias jų darbas.

„Tai bene kokybiškiausias mūsų klipas, kokį esame darę. Visas procesas užtruko ilgiau nei pusę metų. Dainoje ir klipe „Go High“ esame paslėpę svarbią žinutę, kuri, tikimės, pasieks mūsų klausytojus“, – pasakoja Radistai.

Jau šį savaitgalį, dvi dienas ir dvi naktis, Obuolių salą drebinsiančiame iš pagrindų atsinaujinusiame festivalyje, kartu su elektroninės šokių muzikos didžejų pasirodymais, vyks ir garsiausių mūsų šalies bei užsienio atlikėjų ir grupių gyvos muzikos koncertai, kuriuos surengs Jazzu, Leonas Somovas, „8 Kambarys“, Chaim, DJ Liu, Embody, „Flying Saucer Gang“, Gilas Glaze'as, Mad Money, Manfredas, Niko Barisas, Vidas Bareikis, Radistai DJ‘s ir daugelis kitų.

Paskutinįjį liepos savaitgalį Obuolių saloje griaudėsiančiame „Radistai Village 2019“ įspūdingus koncertus surengs: M.A.M.A. apdovanojimuose Metų atlikėja išrinkta populiariausia mūsų šalies dainininkė Justė Arlauskaitė–Jazzu; neseniai kartu su įspūdingu 35 žmonių orkestru ir choru įrašytą kūrinį „Kai tu žengi, gūžiasi Vilnius“ pristatęs reperių duetas Lilas ir Innomine; tris pagrindinius M.A.M.A. apdovanojimus laimėję hiphopo karaliai „G &G Sindikatas“; vienas iš geriausių mūsų šalyje muzikos prodiuseris ir atlikėjas Leonas Somovas, bene populiariausias ir mėgiamiausias didžėjus Lietuvoje Manfedas ir lietuviško kraujo turintis garsusis Šveicarijos elektroninės muzikos prodiuseris Gilas Glaze'as.

Festivalyje „Radistai Village 2019“ taip pat koncertuos naują hitą „Atsisuk“ neseniai pristatęs Niko Barisas ir visa reperių „8 Kambarys“ komanda; energingasis Vidas Bareikis; naujosios hiphopo kartos žvaigždės „Flying Saucer Gang“ ir Mad Money; vienas geriausių mūsų šalies elektroninės muzikos atstovų Embody; Radistai DJ‘s duetas Jonas Nainys ir Rolandas Mackevičius, pirmąkart mūsų šalyje grosiantis populiarusis Izraelio elektroninės muzikos DJ‘us ir prodiuseris Chaim ir Obuolių salą šturmuosianti viena jauniausių elektroninės muzikos žvaigždžių pasaulyje – Brazilijos DJ‘us ir prodiuseris Christianas Liu, prisistatantis kaip DJ Liu.

Išskirtinėje „Beach Stage“ scenoje savaitgalį pasirodymus surengs 20 atlikėjų ir grupių: Darrell Story, „Flaxen Beats“, Morkus & Gile, „One1Beat“, Lew Basso, Sonis Luzanovas, Mant Olin, DJ Jovani, Alergic, Deep Luke, Rocky, Liufo, Lukejack, Linius & Kordas, Double J, Dave Nazza, Fordynex, Danell Arma, Armandy, Endrio ir Ugga. Šiemet festivalio „Radistai Village 2019“ specialioje „Afterparty Stage“ scenoje patiems ištvermingiausiems nuo 2 val. nakties išskirtinę muziką gros Chaim, Manfredas, „Kandy Killers“ ir „Bad Habits“.

Muzikos festivalyje „Radistai Village 2019“ žiūrovų lauks įspūdinga dviejų dienų ir dviejų naktų programa. Dvi paras Obuolių saloje skambės pati geriausia elektroninė ir gyva muzika, festivalio dalyviai patirs nerealius įspūdžius, beprotiškas linksmybės ir visam gyvenimui liksiančius smagiausius vasaros prisiminimus.

Iš viso festivalyje gros per 50 garsiausių muzikos atlikėjų ir grupių iš viso pasaulio ir Lietuvos. „Radistai Village 2019“ scenose bus sumontuotos įspūdingos dekoracijos, didžiuliai ekranai ir galingi lazeriai, moderniausia įgarsinimo ir apšvietimo technika, specialūs efektai. Žiūrovai mėgausis ne tik muzika, bet ir begale pramogų bei linksmybių.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.