Naujienų srautas

Muzika2019.07.17 16:39

Eglė Jakštytė – Eley atvėrė intriguojančio vaizdo klipo užkulisius: įsiamžino pikantiškose scenose su mergina

LRT.lt 2019.07.17 16:39

Dainininkė Eglė Jakštytė – ELEY pastaruoju metu buvo pritilusi, tačiau šiandien garsi mergina grįžta su naujienomis. Jau šį penktadienį Eglė pristatys naujausią savo dainą „Su Tavim“ ir intriguojantį vaizdo klipą, kuriame netrūksta pikantiškų vaizdų.

Tris paras trukęs filmavimas, pasak dainininkės pareikalavo nemažai jėgų ir komandos ištvermės.

„Buvo labai įtemptas laikas, nes filmavimai vyko net nuo 5 ryto iki 3 nakties. Daug kadrų filmuota lauke ir buvo reikalingas gražiausias paros laikas, kurį diktavo saulės tekėjimas“, - pasakoja ELEY.

Mergina atvirauja, kad būsimame vaizdo klipe įgyvendino ir seną savo svajonę – šoko kartu su kitais talentingais šokėjais.

„Visad labai norėjau nusifilmuoti klipe, kuriame šoku, būtent šiame ir bus choreografija su šokėjų grupe. Labai tuo džiaugiuosi! Įsiminė ir lokacija, kurioje tai įsiamžinome. Čia filmavome iki paryčių”, - atvirauja dainininkė.

Įdomi detalė būsimame vaizdo klipe ir tai, kad Eglė įsiamžino su kita mergina. Čia netrūksta dviejų merginų pikantiškų santykių fragmentų ir aistringų akimirkų.

„Šiandien nenoriu daugiau detalių atskleisti ir nekantraudama laukiu penktadienio, kuomet pristatysiu klipą. Pastaruoju metu nemažai laiko praleidau studijoje, kur gimė ne vienas kūrinys, tad dabar tikrai nesustosiu ir stengsiuosi muziką į dienos šviesą paleisti vis dažniau“, - palikdama intrigą pasakoja ELEY.

Jau šį penktadienį dainininkė pristatys ir vaizdo klipą bei naujausią savo dainą „Su Tavim“.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą