Naujienų srautas

Muzika2019.07.10 21:02

Vaidas Baumila surengė išskirtinį koncertą Vilniuje: scenoje – ir LRT žiūrovų pamiltas duetas su Sofija

Ramūnas Zilnys, LRT.lt 2019.07.10 21:02

„Apie tokį koncertą svajojau bene metus, o gal ir ilgiau“, – prisipažino Vaidas Baumila.

Žinomas popmuzikos atlikėjas trečiadienio vakarą karaliavo išskirtinėje Vilniaus vietoje – LDK Valdovų rūmų kieme, kur surengti savo pasirodymą pavyksta ne kiekvienam Lietuvos atlikėjui.

Kartu su juo šia proga pasirodė ne tik nuolat kartu koncertuojanti grupė, bet ir pučiamųjų sekcija – scenoje pasirodė keliolika žmonių.

Kiekvienai pasirinktai dainai buvo sukurtos specialios aranžuotės – šis Vaido sumanymas, atrodo, nepaliko abejingų dainininko gerbėjų.

Kelias dienas bilietai į šį koncertą vienoje didžiausių Lietuvos bilietų platinimo bendrovių buvo geriausiai perkami – trečiadienio vakarą, nepabūgę prognozių dėl lietaus, į rūmų kiemą rinkosi būriai klausytojų.

Jiems Vaidas su muzikantais surepetavo kone dvidešimt populiarių dainų, tarp kurių – tokie jo hitai kaip „Kai ši muzika skamba“, „Ant mašinos stogo“, „Free Love“, „Tik žmogus“, „Eurovizijos“ dainų konkurse prieš kelerius metus skambėjęs „This Time“ ir kiti.

„Į šį koncertą sudėjau viską, ką esu sudainavęs geriausio. Tai – lyg viso mano iki šiol nueito kelio apibendrinimas“, – kalbėjo Vaidas.

Į sceną jis pakvietė ir tris ypatingas viešnias. Pirmiausia padainuoti kartu žengė grupės „Saulės kliošas“ vokalistė Justė Starinskaitė, su kuria prieš mėnesį Vaidas pristatė hitu iškart tapusią dainą „Milijonai“ – jos vaizdo klipas internete peržiūrėtas 670 tūkstančių kartų.

„Justė – mergina, su kuria seniai norėjau įrašyti duetą. Mano galva, ji – viena geriausių Lietuvos popscenos vokalisčių. Noriu jai palinkėti sėkmės, ypač – solinėje karjeroje, nes ji viską daro puikiai“, – kalbėjo Vaidas.

Koncertui įsibėgėjus, žiūrovai sulaukė ir jaunosios dainininkės Sofijos Vasilevskytės, su kuria Vaidas šįmet laimėjo LRT televizijos projektą „Dvi kartos“.

Su ja V. Baumila šiam koncertui surepetavo Bruno Marso hitą „Finesse“ ir seną „Lemon Joy“ dainą „Karolis“, kuri ypač sužavėjo TV konkurso žiūrovus.

Publikos plojimai įrodė, kad šio dueto TV auditorija nepamiršo ir mielai jį scenoje matytų ir toliau.

„Neaišku, kaip susiklostys Sofijos norai, jai juk tik dvylika metų. Vaikai pakeičia nuomonę, pavyzdžiui, vaikystėje būna užkietėję sportininkai, o paskui užsimano dainuoti.

Bet ji turi tokią entuziastingą šeimą, kad tikiu, jog eis toli. Sofija visiškai atsiduoda darbui, TV projekte ji mane labai motyvavo, ne sykį man paspardė užpakalį, ragindama labiau stengtis“, – juokėsi Vaidas.

Koncerto pabaigai jis pasiliko vieną didžiausių pastarųjų kelerių metų lietuviškų hitų – dainą „Dviese“, kurią kartu atliko dainininkė Monika Pundziūtė-Monique.

Ji, beje, penktadienį Valdovų rūmų kieme pati surengs savo koncertą su orkestru – ir, atsidėkodamas už paslaugą, Vaidas jau pažadėjo jame padainuoti.

Kaip ir kitos dainos, „Dviese“ su pučiamaisiais šiame koncerte įgijo naujų spalvų – žiūrovai kartais atrodė nuoširdžiai nustebę.

„Niekada nesvajojau, kad mano dainos skambės taip didingai. Kas toliau? Dabar jau metas pabūti prie ežerų ir paskaityti knygų. Rudenį laukia daug naujų darbų, gal ir darbai prie naujo albumo. Bet dabar noriu pasidžiaugti vasara“, – šypsojosi Vaidas.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi