Naujienų srautas

Muzika2019.07.10 11:03

Roko grupės „Flash Voyage“ vokalistas papasakojo apie debiutinį albumą ir ateities planus

LRT.lt 2019.07.10 11:03

Trečiadienio rytą portalo LRT.lt studijoje lankėsi vienos ryškiausių jaunosios kartos Lietuvos roko grupių „Flash Voyage“ vokalistas Regimantas Visockis. Jis pristatė neseniai išleistą debiutinį grupės albumą „Voyage In A Flash“.

Roko grupės „Flash Voyage“ vokalistas R. Visockis sakė, kad debiutinis albumas gimė per mėnesį. Jame skambančią muziką grupės narys apibūdino kaip alternatyvųjį ir psichodelinį roką. Vinilinėje plokštelėje dainos skamba tik anglų kalba.

Grupės nariai jau planuoja kito albumo išleidimą, kuris bus lietuvių kalba.

Per vasarą grupė turės 22 koncertus. R. Visockis prasitarė, kad prieš kiekvieną koncertą vis dar jaudinasi, netgi labiausiai iš visų grupės narių.

Vokalistas atskleidė, kad anksčiau aktyviai dalyvaudavo motokroso varžybose, tačiau jo gyvenime vieną dieną atsirado muzika. Visi grupės nariai stengiasi pragyventi tik iš muzikos. R. Visockis sakė, kad didžiausias jų gautas honoraras už koncertą buvo 1500 eurų.

Visi grupės nariai yra kilę iš Kauno, todėl jie ypač mėgsta koncertuoti gimtajame Kaune. Tačiau, anot R. Visockio, garsiausiai juos priima Vilniaus publika.

Nors šį kolektyvą vis dar galima vadinti nauju, grupė „Flash Voyage“ jau spėjo laimėti jaunų grupių konkursą „Garažas“ ir apšildyti britų atlikėją King Krule, o jos hitai renka šimtatūkstantines perklausas „YouTube“ ir „Spotify“ platformose.

Roko muziką su retro ir psichodelikos prieskoniu grojantys vaikinai nesikuklina – jie pasiryžę sukurti muzikinę revoliuciją savo gimtinėje ir prisistato kaip „mėgstamiausia tavo merginos grupė“.

Patys muzikantai apie albumą pasakoja taip: „Jis yra apie ieškojimus, atradimus, klystkelius – kitaip sakant, blaškymąsi šiam visko pilname pasaulyje.

Apie nesibaigiančią ieškojimų kelionę, meilę ir visa tai, kas yra tikra mūsų akimis. Taip pat, mūsų kaip muzikantų tobulėjimą, naujų garsų ieškojimą. Norime nestovėti vienoje vietoje ir nežaisti to pačio žaidimo.“

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi