Muzika

2019.07.09 12:49

Pamatykite: Edgaras Lubys pristato miegančioje Klaipėdoje nufilmuotą klipą

LRT.lt2019.07.09 12:49

Vieną vasaros naktį dainų autorius ir atlikėjas Edgaras Lubys skubėjo ne į sostinę, kur gyvena, o į gimtąją Klaipėdą.

ia dainininkas norėjo užfiksuoti ypatingą momentą jam brangiame mieste. Dar tik bundančio uostamiesčio vaizdus galima pamatyti naujausio dainininko kūrinio „Tu esi čia“ vaizdo klipe.

„Visada norėjau užfiksuoti tą ankstyvo ryto magiją, kai miestą nušviečia dar tik kylančios saulės spinduliai ir vienintelis garsas - paukščių čiulbėjimas. Vietomis taip tylu, kad savęs klausi, ar tikrai aš stoviu to paties miesto centre“, - pasakoja Klaipėdoje gimęs ir augęs atlikėjas. „Užplūdo mane ne tik nostalgija gimtajam miestui, bet ir mintys, kad prasnaudžiam patį nuostabiausią paros metą, kuris tikrai įkvepia, o pojūtis lieka ilgam.“

Ketvirtą valandą ryto vaikštinėdamas tuščiomis uostamiesčio gatvėmis Edgaras Lubys dainavo naujausią savo dainą „Tu esi čia“. Dainininkas juokauja, kad lyg ir nieko nepažadino, nors per atvertus langus jo dainavimą Klaipėdos senamiesčio gyventojai galėjo ir girdėti.

„Vėl dainavau tose vietose, kur, galima sakyti, ir pradėjau savo, kaip dainininko, karjerą. Paauglystėje su draugais kasdien susirinkdavome padainuoti, pagroti miesto parkuose ar tose pačiose senamiesčio gatvelėse, kuriomis vaikštinėdamas tą ankstyvą vasaros rytą filmavausi vaizdo klipe“, - pasakoja E.Lubys. „Ši daina labai tinka apibūdinti mano santykiui su Klaipėda. Ji visada yra „čia“, kur aš bebūčiau. Ir jau jaučiu, kaip vis daugiau sentimentų plūsteli į ją sugrįžus.“

Edgaras Lubys džiaugiasi, kad dabar Klaipėdoje tenka pabūti ne taip jau ir retai, nes vasarą jo koncertai pajūryje vyksta dažniau.

Populiariausi