Naujienų srautas

Muzika2019.07.09 11:44

Merūnas grįžta iš gastrolių garsiausiose pasaulio scenose: dainomis šildys lietuvių širdis

LRT.lt 2019.07.09 11:44

Tarptautinio pripažinimo muzikos pasaulyje sulaukęs atlikėjas Merūnas Vitulskis su nekantrumu laukia liepos 11 d., kai sostinės Valdovų rūmų Didžiajame kieme surengs ypatingą pasirodymą jo išsiilgusiems gerbėjams Lietuvoje, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Didingoje ir istorija alsuojančioje Vilniaus erdvėje skambės naujam sezonui intensyviai besiruošiančio M. Vitulskio muzikinė programa.

Vienas žinomiausių šalies tenorų, savo vaidmenimis operose „Bohema“, „Traviata“, „Madam Baterflai“, „Rigoletas“, „Toska“ pelnęs kritikų simpatijas bei tarptautinius apdovanojimus, ketvirtadienio vakarą pasaulinės klasikos šedevrus atliks kartu su VDU kameriniu orkestru, kuriam diriguos maestro Vytautas Lukočius.

Charizma bei nuoširdžiu bendravimu su publika garsėjantis Merūnas prasitaria, kad itin džiaugiasi galimybe koncertuoti Lietuvos publikai ir žada nepamirštamą susitikimą.

„Mano koncertai yra kitokie nei daugeliui įprasti klasikinės muzikos pasirodymai. Visada stengiuosi sukurti ryšį tarp klausytojo ir muzikinio kūrinio, perduoti jų istoriją, jausmą. Betarpiškas bendravimas – tai raktas į klausytojų širdis ir nepamirštamą muzikos vakarą“, – į artėjantį pasirodymą ištikimiausius gerbėjus kviečia Merūnas.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi