Muzika

2019.07.08 12:52

Prieš naujos dainos premjerą Ieva Zasimauskaitė davė priesaiką savo vyrui: stengiuosi ją kartoti kasdien

LRT.lt2019.07.08 12:52

Prieš pristatydama dar vieną naują dainą ir specialiai jai sukurtą originalų, mistišką vaizdo klipą, dainininkė Ieva Zasimauskaitė nusprendė pasidalinti vaizdo įrašu su mintimis apie savo kūrybą ir vidinį pasaulį.

Viešai skelbiamame atvirame jos interviu, pavadintame „Mano priesaika“, gerbėjai turi galimybę išgirsti, kaip dainininkė kalba apie jautriausius savo gyvenimo momentus, klipo atsiradimo istoriją ir priesaiką, kurią ji pati sukūrė savo mylimajam ir stengiasi pakartoti kasdien.

Pasak Ievos Zasimauskaitės, šiuo laiku daugelis savo emocijas užspaudžia ir sunkiai pasako tai, apie ką iš tikrųjų galvoja. Atrodo, kad žmonės nebeturi laiko išsakyti, apibūdinti savo jausmus ir emocijas.

Kaip teigia pati atlikėja, priešingai nei gali pasirodyti, ji pati turi daug baimių, kompleksų, neišpildytų lūkesčių, o jos akys kartais pasako daugiau nei ištarti žodžiai.

Todėl ji ir nusprendusi netylėti, o pasidalinti mintimis ir išgyvenimais gyvai, per pokalbį su savimi ir su savo auditorija. Sau ir savo klausytojams Ieva linki niekada nepasiduoti ir susikurti savo meilės priesaiką, kuri vestų pirmyn. Plačiau apie tai – vaizdo įraše.