Muzika

2019.07.05 13:52

Joss Stone prieš 200-ąjį pasaulinių gastrolių koncertą deportuota iš Irano

BNS2019.07.05 13:52

Britų dainininkė Joss Stone buvo deportuota iš Irano prieš naujausią pasaulinių gastrolių, per kurias ji jau apsilankė Sirijoje ir Šiaurės Korėjoje, koncertą.

Dainininkė buvo sulaikyta netrukus po atvykimo į Kišo oro uostą, sakoma žinutėje jos paskyroje socialiniame tinkle „Instagram“.

Pareigūnai įtarė, kad atlikėja planuoja viešą koncertą. Nuo 1979 metų Islamo revoliucijos Irane moterims draudžiama viešai dainuoti solo.

„Žinojome, kad negalės būti viešo koncerto, nes aš esu moteris, o tai šioje šalyje nelegalu“, – instagrame rašė J. Stone, bet nenurodė, kur ir kaip ketino koncertuoti.

„Ši akimirka sudaužė dalelę mano širdies“, – rašė ji po nuotrauka, kuriai pozavo su skara.

Koncertas Kiše būtų buvęs 200-asis prieš penkerius metus pradėtų gastrolių „Total World Tour“ renginys, rašė ji kitoje žinutėje prieš išvykdama iš Kišo.

Šios gastrolės yra ambicingas projektas surengti koncertus visose pasaulio valstybėse. J. Stone jau dainavo karo draskomoje Libijoje, Pietų Sudane, be to, surengė „neoficialų koncertą“ Šiaurės Korėjos sostinėje.

Visgi Irano imigracijos pareigūnus dainininkė pavadino „tikrai maloniais žmonėmis, kuriems buvo nesmagu, kad jie negali nepaisyti sistemos“ ir kurie jos į šalį neįleido „sunkia širdimi“.

Prieš trejus metus šių gastrolių koncertą ji surengė Vilniuje.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt