Naujienų srautas

Muzika2019.07.05 11:06

Paula pristato liūdniausią savo dainą: kažkam norisi šokti, o kažkam širdis tiesiog plyšta

LRT.lt 2019.07.05 11:06

Jaunosios kartos atlikėja Paula Valentaitė, visai neseniai pristačiusi debiutinį albumą „Body Talk“, pastarosiomis dienomis laukia brandos egzaminų rezultatų ir ruošiasi įgyvendinti dar didesnes muzikines ambicijas.

Šiandien atlikėja pristato singlą „Say Something“, kuris, pasak jos pačios, yra liūdniausia daina, kokią teko sukurti.

Šią savaitę į Lietuvą grįžusi iš muzikos industrijos židiniu tituluojamos Švedijos, kur dirbo įrašų studijoje bei apsilankė pasaulyje garsiame festivalyje „Lollapalooza“, šiandien Paula pristato dar vieną muzikinę naujieną.

„Kiekvieną kartą išvykdama svetur pagalvoju, kiek daug gero duoda kelionės. Atrodo, kad grįžti paaugęs, patyręs kažką naujo, iš to gimsta daug šviežių idėjų. Būtent tokioje būsenoje dabar esu.

Jaučiu kaip bėgant laikui darausi vis atviresnė ir man nebėra baisu pripažinti, kad kartais jaučiuosi prastai arba tiesiog pasakyti tai, ką galvoju. Dėl šios priežasties šiandien drąsiai teigiu, kad pristatau pačią liūdniausią savo dainą – „Say Something“, – atvirauja atlikėja.

Paula taip pat nori išsklaidyti ir nusistovėjusius mitus, kad vasara – tik pozityvių ir linksmų dainų metas. Pasak merginos, nereikėtų dainų skirstyti pagal sezoniškumą.

„Kūryba priklauso nuo akimirkos ir joje vyraujančios emocijos. Esu laiminga, tačiau tai nereiškia, kad kartais nesijaučiu visiškai prislėgta. Ir nieko čia blogo. Kai būna liūdna, tai ir reikia paliūdėti“, – apie dainą pasakoja Paula.

„Vos baigus įrašą studijoje norėjau šio kūrinio istoriją pratęsti nedelsiant – tą pačią naktį, be jokio išankstinio pasiruošimo, nufilmavome ir vaizdo klipą. Nebuvo jokio scenarijaus, magiją sukūrė pati daina“. Šiam spontaniškam nuotykiui ryžosi ir vaizdą įamžino muzikantas ir režisierius Laimonas Staniulionis.

„Say Something“ – tai antrasis singlas iš ką tik pristatyto debiutinio Paulos minialbumo „Body Talk“. Jau visai netrukus talentinga mergina pristatys ir daugiau naujienų.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą