Naujienų srautas

Muzika2019.07.04 13:16

Vaidas Baumila su garsenybių palyda ruošiasi išskirtiniam koncertui: pamatykite repeticijos įrašą

LRT.lt 2019.07.04 13:16

Likus mažiau nei savaitei iki jo didžiausio šių metų gyvo garso koncerto Vilniaus Valdovų rūmų Didžiajame kieme, atlikėjas Vaidas Baumila atveria generalinės repeticijos užkulisius.

Dainininkas nekantriai laukia, kol pasirodys didingą praeitį menančioje scenoje, kur jam pritars pučiamųjų instrumentų orkestras, ir pasakoja, su kokiais puikiai žinomais muzikantais atliks klausytojų mylimas dainas.

Jau liepos 10 d.vyksiančiame koncerte draugiją scenoje V. Baumilai palaikys tokios šalies muzikos pasaulio įžymybės kaip Monika Pundziūtė-Monique, Justė Starinskaitė bei jaunasis talentas Sofija Vasilevskytė.

Valdovų rūmų kieme skambės duetu atliekama daina ​„​Karolis​“​, į vasaros hitų viršūnes kylanti ​„​Milijonai​ “​, klausytojų širdis užkariavusi ​„​Dviese​“ bei kiti populiarūs V. Baumilos kūriniai. Pats dainininkas džiaugiasi dideliu jo muzikos mylėtojų susidomėjimu ir aktyviai ruošiasi koncertui, kuris pasak V. Baumilos, yra vienas laukiamiausių vakarų jo gyvenime.

Ištrauka iš koncerto repeticijos:

„Iš visų jėgų stengiuosi, kad liepos 10 d. vakaras būtų nepamirštamas visiems atvykusiems į Valdovų rūmų kiemelį. Išskirtinė, istorija alsuojanti koncerto vieta, didžiulė pučiamųjų instrumentų orkestro energija ir scenoje būsiantys mylimi draugai padės man,tačiau turiu atiduoti klausytojams ir visą save. Tai ir planuoju padaryti“, – šypsodamasis kalba V. Baumila.LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi