Muzika

2019.07.04 13:02

Vasaros pabaigoje – vienintelis „Biplan“ koncertas Vilniuje

LRT.lt2019.07.04 13:02

Tęsdami šiemet išleisto albumo „Nuo nulio iki mėnulio“ kelionę per Lietuvą, „Biplan“ surengs vienintelį pasirodymą Vilniuje šią vasarą. Koncertas įvyks rugpjūčio 20 dieną „Vasaros terasoje“.

Po naujojo albumo pristatymo turo Lietuvos miestuose hitų „Amore“, „Kino filmai“ ir „O mes prie jūros“ kūrėjai sugrįžta į gimtąją sostinę išskirtiniam vasaros koncertui.

„Kokia vasara be mūsų koncerto Vilniuje“ – šypsosi grupės nariai Maksas Melmanas ir Olegas Aleksejevas. „Senamiesčio mūrai įpareigoja atsakingai, trankiai ir itin muzikaliai paminėti vasarą ir čia, sostinėje – vietoje, kurioje gimėme, augome, bujojome ir pradėjome kurti.“

Koncerte skambės žymiausi grupės kūriniai ir dainos iš albumo „Nuo nulio iki mėnulio“. Pasirodyme apsilankę žmonės turės progą išgirsti radijo stotyse jau spėjusias įsitvirtinti kompozicijas „Hey, Mam“, su Jurga atliekamą dainą „Į taikinį“ ir titulinį albumo kūrinį, tapusį socialinės kampanijos „Už saugią Lietuvą“ himnu.

Prieš pasirodant Vilniuje, rugpjūčio 10 dieną grupę „Biplan“ taip pat bus galima išvysti Marijampolėje, festivalyje „YRÀ“.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.