Muzika

2019.06.30 21:33

Muzika iš sielos gelmių: atlikėja LP atvėrė širdį sostinės publikai

LRT.lt2019.06.30 21:33

Sielos šauksmas. Taip charizmatiškoji JAV atlikėja bei dainų autorė Laura Pergolizzi (LP) savo vadina naujausią albumą „Heart To Mouth“. Jo kūriniai nuskambėjo ir sostinės Kalnų parke – pasiklausyti koncerto susirinko gausus būrys gerbėjų.

Apšildyti atlikėja pasirinko šių metų Lietuvos atstovą „Eurovizijos“ konkurse – Jurijų Veklenko. Kaip jau anksčiau pasakojo Jurijus, jam ši žinia buvo labai netikėta, bet labai džiugi. Žinoma, gerbėjams jis atliko savo eurovizinį kūrinį „Run With The Lions“.

Publika gausiomis ovacijomis pasitiko ir ant scenos pasirodžiusią atlikėją LP. Nuo pirmųjų akordų skambėjo gerbėjų šūksniai ir plojimai, už kuriuos atlikėja atsidėkojo lietuvišku „Ačiū“. Atskirą padėką LP skyrė ir ją apšildžiusiam Jurijui.

Medžiagą savo naujausiam albumui „Heart To Mouth“, kurio dainų klausėsi Kalnų parke susirinkusi publika, dainininkė LP pradėjo rinkti dar prieš porą metų. „Supratau, ką konkrečiai noriu pasakyti, ką trokštu perduoti žmonėms ir ką aš noriu atlikti scenoje, – sakė Laura. – Aš pagaliau galiu parodyti tai, ką noriu, ir taip, kaip noriu. Man nereikia niekieno leidimo. Aš galiu būti savimi ir tikrai turiu, ką pasakyti. Niekas iš mūsų negyvena tobulo gyvenimo, bet mes bent jau galime apie tai parašyti“.

Albumas „Hear To Mouth“ yra tikras sielos šauksmas. LP atvirai pasakoja apie meilę, geismą, baimę, nesaugumo jausmą, neištikimybę, sielvartą ir išganymą: „Ironiška, bet dainą „Recovery“ aš sukūriau po neištikimybės, tačiau labai greit pati atsidūriau tokioje pat gyvenimo situacijoje. Tas jausmas tiesiog siaubingas. Tu niekada to iki galo nesuprasi, kol neatsidursi abiejose pusėse. Labai blogai sudaužyti kažkieno širdį, tačiau dar labiau skauda, kai tu pati lieki sudaužyta širdimi“.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt