Muzika

2019.06.26 12:08

Koncertui su pučiamųjų instrumentų orkestru besiruošiantis Vaidas Baumila: laukiu jo su dideliu jauduliu

LRT.lt 2019.06.26 12:08

Dainininkui Vaidui Baumilai ši vasara išskirtinė ne tik dėl rekordinių karščių. Atlikėjas prieš kelias savaites pristatė sezono hitą, kūrinį „ Milijonai“, o šiuo metu intensyviai ruošiasi liepos 10 d., kuomet sostinės Valdovų rūmų Didžiajame kieme kartu su pučiamųjų instrumentų orkestru surengs ypatingą gyvo garso koncertą, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Likus vos dviem savaitėms iki didžiausio šių metų pasirodymo, V. Baumila atveria repeticijų salės duris ir išduoda, kaip naujai skamba klausytojų pamėgti atlikėjo kūriniai.

„Ateinančio koncerto laukiu su dideliu nekantrumu ir, prisipažinsiu, jauduliu. Šį vakarą pristatysiu kitokias savo dainų aranžuotes, naujai skambančius pažįstamus, o taip pat ir dar niekur negirdėtus kūrinius. Tikiu, kad kartu su pučiamųjų instrumentų orkestru sukursime įspūdingą vakarą ir prikelsime Vilniaus senamiestį iš vasarinio snaudulio“, – kalba V. Baumila.

Valdovų rūmų Didžiajame kieme vyksiantis koncertas, pasak V. Baumilos, yra išskirtinis ir labai laukiamas įvykis jo gyvenime.

„Koncertuojant tokioje didingoje vietoje apima žodžiais sunkiai nupasakojamas jausmas. Manau tai bus skambus vakaras, labai noriu šią emociją perduoti ir visiems klausytojams “, – mintimis apie ateinantį koncertą dalinasi dainininkas.

Liepos 10 d., pasirodyme bus galima išgirsti hitais tapusius V. Baumilos kūrinius „ Suknelė“ , „ Dviese“ , „ This Time“ bei naujausias dainas, pagardintas pučiamųjų instrumentų energija. Atlikėjas prasitaria ir apie ypatingus vakaro svečius, tarp kurių – dainininkės Monika Pundziūtė-Monique, Justė Starinskaitė bei Sofija Vasilevskytė.