Muzika

2019.06.25 10:53

„LRT OPUS terasoje“: jaunų grupių konkursas „Novus“, žavingoji Migloko ir nemokamas kino seansas

LRT.lt2019.06.25 10:53

Po šventinio savaitgalio vilniečiai ir miesto svečiai yra raginami darbo savaitę sutikti muzikaliai. „LRT OPUS terasoje“ ir vėl skambės muzika iki pat ketvirtadienio.

Antradienį, birželio 25-ąją terasoje varžysis muzikos inkubatoriaus „Novus“ dalyviai. Lauks intensyvi kova, nes į sceną lips rokeriai „Sibyl Vane“ iš Estijos, pankroko žanrui neabejingi „Bad Monitor“, scenos chuliganai „Black Biceps“ ir alternatyvūs „Šuo Leila“.

Trečiadienį, birželio 26 d., „LRT OPUS terasos“ scenoje pasirodys jaunoji kūrėja Migloko. Sulaukusi vos aštuoniolikos, 2009-aisiais dainininkė spėjo užburti tūkstančius klausytojų savo internete publikuotais kūriniais.

Migloko save pusiau rimtai pristato kaip svingo ir „punk” žanrų atlikėją, nors tiksliau jos stilių būtų galima apibūdinti kaip svajingą džiazo, r'n'b, bosanovos ir roko mišinį.

Po svajingo atlikėjos pasirodymo visų terasos lankytojų lauks nemokamas kino seansas – Muzika kine: „Stambulo garsai“.

Tai – dokumentinis filmas apie Stambulo muzikinį pasaulį. Garsios vokiečių muzikinės grupės „Einstürzende Neubauten“ bosistas Alexander Hacke kartu su režisieriumi Fatih Akinu tik su kamera ir mikrofonu leidžiasi į egzotiškas Turkijos miesto gatves. Sukuriama užburianti muzikinė kino kelionė po miestą, kuriame susilieja Rytų ir Vakarų kultūros.

Ketvirtadieniai „LRT OPUS terasoje“ skirti išskirtinai elektroninės muzikos garsams. Birželio 27 d. terasoje savo selekcijomis dalinsis – „Calli“. Klubinėtojų lauks net trys scenos, kur išgirsti bus galima nuo gyvų didžėjų pasirodymų iki jungle ir regio muzikos garsų.