Muzika

2019.06.20 12:50

Pamatykite: klipą pristatantis atlikėjas Free Finga gerbėjams turi ir daugiau gerų naujienų

LRT.lt 2019.06.20 12:50

Prodiuseris Free Finga ir albume „Pick Up Line“ apdainuotoji Ieva šoka išleistuvių šokį – šiandien kūrėjas pristato paskutinį debiutiniam albumui skirtą vaizdo klipą „Viskas bus gerai“ ir atskleidžia naujo minialbumo pristatymo datą bei pavadinimą.

Naujausiame vaizdo klipe Free Finga kartu su klipo režisieriais Vaiperiu ir Antanu Katiliausku bei animatoriumi Tomu Paulausku tęsia pasakojimą apie žmonių nutolimą, buvimą kartu, bet atskirai.

„Po išleistuvių likę vieni, Finga ir Ieva šoka paskutinį šokį. Bet net būdami taip arti, šokėjai paskendę tolimuose savo pasauliuose“, – vaizdo klipo istoriją pristato Tomas Narkevičius-Free Finga.

Šiandien pristatomas vaizdo klipas „Viskas bus gerai“ susideda iš dviejų dalių – Free Finga klausytojai išvys ne tik buvusiuose Profsąjungų rūmuose nufilmuotą klipą, tačiau ir animacinį klipo papildymą, kuris pasakos Ievos telefono, į kurį ji panirusi, istoriją.

„Šio klipo kūryba ir filmavimas simboliškai įkūnija dainos pavadinimą – kūrybinio proceso metu ne kartą susidūrėm su iššūkiais, dėl kurių reikėjo jį keisti ar planuoti iš naujo. Tačiau viskas kažkaip išsispręsdavo“, – pasakoja Tomas Narkevičius-Free Finga.

Su šio vaizdo klipo pristatymu prodiuseris Free Finga atidaro duris į naują kūrybinį etapą. Liepos 4 dieną kūrėjas pasidalins komunikacijos ir nesusikalbėjimo temas tęsiančiu minialbumu „Praleisti skambučiai“.

Tądien bare „Vingio Istorijos“ įvyks mini albumo pristatymo vakaras, kurio metu klausytojai pirmieji galės išgirsti naujausius Free Finga kūrinius, taip pat – įsigyti visą albumo „Pick Up Line“ etapą lydėjusius, vienetinius Lietuvos dizainerių apipavidalintus mobiliuosius telefonus, kuriuose įrašyta dalis debiutinio Free Finga albumo istorijos.