Naujienų srautas

Muzika2019.06.20 11:00

Grupės „Jazzanova“ vokalistas LRT.lt studijoje papasakojo apie savo muziką ir būsimą koncertą

LRT.lt 2019.06.20 11:00

Ketvirtadienio rytą portalo LRT.lt studijoje viešėjo garsios Vokietijos grupės „Jazzanova“, kuri šiandien surengs koncertą Vilniuje, vokalistas Paulas Randolphas. Jis papasakojo apie viešnagę Lietuvoje, artėjantį koncertą, „Jazzanova“ muziką. Kartu su Paulu pokalbyje dalyvavo ir koncerto rengėjas, menų fabriko „Loftas“ šeimininkas Viktoras Diawara.

Ketvirtadienio vakarą „Jazzanova“ koncertas įvyks nestandartinėje aplinkoje – Vilniuje įsikūrusioje „Brazzi“ studijoje. Jį stebėti galės vos keli šimtai gerbėjų.

Ramūnas Zilnys kalbina. „Jazzanova“ vokalistas Paulas Randolphas: norėčiau išmokti groti arfa, nes tai pianinas, kuriuo grojama kitaip

 „Jazzanova“ – tai Berlyne savo veiklą vystantis didžėjų bei prodiuserių kolektyvas, kurio branduolį sudaro Alexanderis Barckas, Claas Brieleris, Jürgenas von Knoblauchas, Roskowas Kretschmannas, Stefanas Leiseringas ir Axelis Reinemeris.

Grupė vilniečiams ir miesto svečiams ruošia ypatingą programą, kurios metu pristatys savo naujausią albumą „The Pool“.

Muzikantai teigia, kad prieš metus gimęs albumas yra nuolatinio eksperimentavimo vaisius.

 „Šis albumas – įrodymas, kad „Jazzanova“ yra pastoviai besivystantis organizmas, parodantis save iš stipriausios pusės. Tai įrodymas mums patiems, kad mūsų kūrybos kibirkštis gyva ir tai tik nauja pradžia mūsų gražioje kelionėje“, – mintimis dalijasi S. Leiseringas.

1995-aisiais veiklą pradėjusi grupė yra vieni svarbiausių „nu-jazz“, „chillout“ ir „jazz house“ stilių propaguotojų. Intensyviai po festivalius, klubus ir kitur gastroliuojantis kolektyvas melomanų vertinamas už talentą derinti nuolatines kūrybines paieškas ir puikiai atpažįstamą grupės stilistiką.

Ne sykį Lietuvoje viešėjusi grupė prieš trejus metus koncertavo Katedros aikštėje - jos pasirodymas tada vainikavo Sostinės dienų programą.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą