Naujienų srautas

Muzika2019.06.19 11:36

Prie festivalio „Loftas Fest“ dalyvių jungiasi ką tik įspūdingu koncertu sužibėję lietuviai „ba.“

LRT.lt 2019.06.19 11:36

Vos spėję atsigauti po svarbiausio savo koncerto karjeroje, grupė „ba.“ rugsėjo 14 dieną žengs į urbanistinio miesto festivalio „Loftas Fest“ sceną.

Grupė „ba.“ neseniai pristatė net ketverius metus brandintą naujausią savo albumą „H8“ bei sulaukė įspūdingo gerbėjų palaikymo. Festivalyje, kuris vyks rugsėjo 13-14 dienomis, jie apšildys britų roko muzikos pasididžiavimą – „Shame“.

2018 metais „Shame“ išleido muzikos kritikų išgirtą „Songs of Praise“ albumą, kuris užsitarnavo vietą tarp geriausių išleistų albumų tais metais. Grupę sudaro penki jauni vaikinai iš pietų Londono, kuriantys dainas politinėmis temomis, demoralizuojantys iškrypėlius ir kalbantys apie savo vidines problemas.

Visi neabejingi alternatyviai muzikai ar nespėję pamatyti fenomenalaus „ba.“ koncerto turės progą išgirsti juos, o tie, kuriems labiau patinka elektroninė muzika, taip pat turės kur paganyti akis ir ausis, nes šių metų festivalyje pasirodys ir gerai žinomas berlyniečių elektroninės muzikos prodiuserių bei didžėjų duetas – „Modeselektor“.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi