Naujienų srautas

Muzika2019.06.17 16:36

Išgirskite: naują dainą „Demonai“ pristatanti atlikėja Augustė prabilo apie ilgai slėptą ligą

LRT.lt 2019.06.17 16:36

„Kai tapau mama, manęs klausinėjo, galbūt ketinu įrašinėti vaikiškų dainelių rinkinį. Nežinojau, kaip stipriai motinystė mane pakeis, tačiau šiandien, pristatydama savo naują dainą „Demonai“, galiu patikinti, kad bent jau kol kas mano kūryba vaikiškomis lopšinėmis tikrai nekvepia“, – sako atlikėja Augustė.

Dainininkė įsitikinusi, kad vienokių ar kitokių vidinių demonų turi visi be išimties.

„Mes – žmonės – keisti padarai. Sukuriam tam tikrus standartus, stereotipus, o vėliau patys juose dūstam, įspraudę save į kampą. Manieji demonai mane persekiojo kone 20 metų, ir štai šiandien aš juos oficialiai paleidžiu kartu su fotosesija, skirta naujos dainos pristatymui.

Kuomet fotografui Dainiui Teišerskiui, su kuriuo bendradarbiaujam jau nebe pirmą kartą, pasakiau, kad šįkart nenorėsiu, jog jis redaguotų mano odos spalvą, jis maloniai nustebo ir pasveikino mane. Pagaliau atėjo laikas, kai aš noriu ir galiu priimt save, mylėt save ir nebebijot būt kitokia. Jei man pavyks padrąsint ar įkvėpt bent vieną sielą jaustis panašiai – mano misija bus įvykdyta“, – atvirauja Augustė.

Atlikėja atskleidė, kad odos pigmentacijos ligą – vitiligo, pasireiškiančią baltų odos dėmių atsiradimu dėl melanino stokos skirtingose kūno vietose, turi nuo pat vaikystės.

„Kai supratau, kad mano oda ne tokia, kaip daugumos, turėjau pasirinkimą – nekreipti dėmesio, tuo pasidžiaugti arba slėpti, apsimetant, kad esu tokia, kaip visi. Pasirinkau visiškai netinkamai ir ilgą laiką dėl to pati kankinausi. Norėčiau, kad kas nors anksčiau man būtų tinkamai įkalęs į galvą, kad būti kitokiu nei dauguma nereiškia nieko bloga“, – pasakoja Augustė.

„Išmokim paleist savo vidinius demonus, trugdančius mylėt save, nes ta laisvė, kurią paskui jauti – neįkainojama. Gyvenam vieną kartą, kodėl savęs nepalepinus bent vidine ramybe būnant savimi. Kūrinį „Demonai“ skiriu visiems žmonėms, norintiems ir mokantiem džiaugtis laisve“, – sako dainininkė Augustė.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi