Muzika

2019.06.13 17:24

Jurga kviečia į didžiausią savo vasaros koncertą Vilniuje: gerbėjų laukia ir staigmenos

LRT.lt2019.06.13 17:24

Viena žymiausių Lietuvos dainininkių Jurga skelbia didžiausią savo solinį vasaros koncertą.

Besiruošdama kelionėms į Estiją, kur koncertuos su Katie Melua, ir Latviją, kur pasirodys festivalyje „Summer Sound“, Jurga kartu su grupe liepos 17 dieną surengs jaukų ir skambų solinį koncertą „Vasaros terasoje“ Vilniuje.

Muzikantai žada šiltą, pilną melodingų ir puikiai žinomų dainų vakarą, kurio metu skambės vasariški ir patys šviesiausi Jurgos kūriniai, taip pat didžiausi hitai iš neseniai išleisto rinktinio albumo „Ten, kur tu – Geriausios dainos“.

„Tikiu, kad dainos užfiksuoja laimės ar atradimo akimirkas, kuria fantastinį pasaulį, kuriame galima pailsėti nuo rutinos ir kasdienybės. Ten galima susikurti tobulesnį save. Sąlyga tik viena – turi būti nuoširdus tai darydamas. Tada Pasaulis atgyja ir kito žmogaus širdyje“, – sako Jurga.

Koncertui Vilniuje Jurga ruošia ir ypatingas staigmenas – kelis kūrinius ketina atlikti kartu su svečiais. Jurga šypsosi, kad jei Vilniuje ir toliau laikysis tokie karščiai, į koncerto programą teks įtraukti daugiau kūrinių iš albumo „+37° (Goal of Science)“.

Artimiausias Jurgos koncertas su geriausių dainų programa įvyks birželio 30 dieną Bistrampolio dvare šalia Panevėžio, o liepos 17 dieną ji surengs vienintelį savo šios vasaros solinį koncertą Vilniuje.

Dainininkę džiugina tai, kad šią vasarą ji su koncertais aplankys visas tris Baltijos šalis. Liepos 19 dieną Jurga koncertuos festivalyje „Rock in Haapsalu“ Estijoje, rugpjūčio 2 dieną – festivalyje „Summer Sound“ Latvijoje.