Muzika

2019.06.13 14:11

Padėkos Daliai Grybauskaitei koncerte dainuos būrys Lietuvos žvaigždžių

LRT.lt2019.06.13 14:11

Likus kiek daugiau nei porai savaičių iki Prezidentės Dalios Grybauskaitės kadencijos pabaigos, Lietuvos gretutinių teisių asociacija AGATA drauge su būriu muzikantų surengs padėkoti šalies vadovei koncertą „Ačiū – už 10 metų kartu“.

Koncertas, kuriame pasirodys grupės „Biplan“ ir „Lemon Joy“, Ieva Narkutė, Jurga, Donatas Montvydas, Vaidas Baumila, Domantas Razauskas su grupe „VOS VOS“, birželio 28 d., penktadienį, įvyks S. Daukanto aikštėje prie Prezidentūros, skelbiama pranešime spaudai.

Šventinis šurmulys S. Daukanto aikštėje prasidės nuo vidurdienio. Čia gros muzika ir veiks „Open Kitchen“ – kokybiško maisto restoranai. Miesto svečiai ir gyventojai bus kviečiami įsikurti savo pikniko vietą ir pradėti linksmybes jau nuo pietų. Taigi, skveras prie Prezidentūros taps ne tik kokybiškos muzikos, bet ir skanaus maisto bei geros nuotaikos erdve.

Šventinis koncertas, kuriame dalyvaus ir kadenciją baigianti Prezidentė Dalia Grybauskaitė, prasidės 19 val., jį tiesiogiai transliuos LRT televizija.

Renginį organizuojančios asociacijos AGATA vadovės Agnės Begetės teigimu, šios šventės iniciatyva kilo po ilgų metų turiningo bendradarbiavimo su Prezidente ir jos komanda bei yra išskirtinė ir kartu paskutinė galimybė visiems padėkoti šalies vadovei.

Pasak A. Begetės, į šio renginio organizavimą noriai įsitraukė visas būrys Lietuvos muzikantų, kurie sutiko savo geriausias dainas padovanoti Prezidentei ir Lietuvos žmonėms.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt