Muzika

2019.06.13 14:00

Išgirskite: Adele hitas „Skyfall“ naujai suskambo Lietuvos smuikininkių rankose

LRT.lt2019.06.13 14:00

Trijų talentingų Lietuvos smuikininkių grupė „Electric Ladies“ nenustoja stebinti originaliai sugrotais pasaulinio garso hitais.

Naujausiame klipe trys puikios muzikantės Justė Komskytė-Vaiciekiūtė, Klementina Venciūtė ir Gerda Garšvaitė pristato savąją garsios Adele dainos „Skyfall“ versiją.

To paties pavadinimo Džeimso Bondo filmo titulinė daina taip tiko trims elektriniams smuikams, kad merginos įtraukė ją į nuolatinę programą – šalia impozantiškai smuikais atliekamų AC/DC, „Coldplay“, Edo Sheerano ir kitų garsių grupių bei atlikėjų kūrinių.

„Gavome kvietimą groti Suomijoje vykstančioje automobilių parodoje-pristatyme. Ten automobiliai – tarsi iš Bondo filmų. Taigi, mintis sugroti kažką iš „bondiados“ atsirado savaime. Išbandėme daug kūrinių, tačiau patiko ir prilipo tik „Skyfall“, – pasakoja merginos.

„Skyfall“ –  išskirtinis „Electric Ladies“ programoje: bene vienintelis lyrinis kūrinys.

Smuikininkės pasakoja, kad palyginus su jų atliekamu AC/DC hitu „Thunderstruck“, „Skyfall“  pakankamai lengvai pavyko, nes jo melodija aiški ir pritaikoma elektriniam smuikui.

Nufilmuoti savąją dainos versiją smuikininkės nusprendė prabanga dvelkiančiame atnaujintame „Vaidilos“ teatro interjere. Klipas specialiai buvo filmuojamas sutemus, kad salę galėtų apšviesti įspūdingi sietynai. „Pasipuošėme vakarinėmis suknelėmis ir jautėmės tarsi Džeimso Bondo filme“, – juokėsi visos trys.