Naujienų srautas

Muzika2019.06.13 13:48

Grupės „2 Donatai“ staigmena gerbėjams: laimėkite nemokamą koncertą savo šventėje

LRT.lt 2019.06.13 13:48

Grupė „2 Donatai“ turi ypatingą staigmeną savo gerbėjams – surengė konkursą, kurio metu galite laimėti grupės pasirodymą savo šventėje.

Šiuo metu grupė gyvena ypač įtemptai – įrašinėja naujas dainas ir ruošiasi savo naujojo albumo „Albumas vertas milijono“ pristatymui, kuris vyks rugpjūčio 8 dieną Palangos koncertų salėje.

Tačiau net ir įsisukę į darbų maratoną nepamiršta savo gerbėjų ir nori padaryti jiems ypatingą staigmeną.

„Neslėpsim, vasaros laikas mums ypač įtemptas, kadangi daugiausia švenčių visi planuojasi, kai geras oras. Tai ir miesto šventės, krikštynos, gimtadieniai, vestuvės – koncertų turime išties daug. Retai būna taip, kad apie mūsų pasirodymą privačioje ar viešoje šventėje žmonės nežinotų, todėl būtent vienos kelionės iš koncerto metu sugalvojome, kad norim surengti kitokį pasirodymą – tokį, kad tai būtų staigmena kiekvienam šventėje dalyvaujančiam asmeniui.

Sugalvojome konkursą, kurį paskelbėme savo feisbuko paskyroje. Mūsų gerbėjai, kurie planuoja bet kokią savo privačią šventę liepos - rugpjūčio mėnesiais, gali mums žinute parašyti renginio datą, vietą ir laiką, o mes iš visų dalyvaujančių  išrinksime vieną, ir atvažiuosime to nepranešę. Tiesiog įeisime ir padainuosime. Tad mūsų apsilankymas bus staigmena iki paskutinės akimirkos kiekvienam tos šventės svečiui", – entuziastingai nusiteikę pasakoja grupės „2 Donatai“ atlikėjai.

Jie ragina rašyti žinutes į grupės feisbuko puslapį ir įvardyti šventės aplinkybes kiek įmanoma tiksliau, tada dainininkai burtais liepos pradžioje išrinks nugalėtoją ir į kažkieno šventę atvyks nemokamai.

„Nepamirškite ir savo draugų. Jei jie švenčia liepos ar rugpjūčio mėnesį – parašykite ir apie jų šventes, gal būtent pas juos mes atvažiuosime", - ragina duetas.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi