Muzika

2019.06.12 10:05

Išgirskite: nauja Manto Jankavičiaus daina - apie Kalėdas vasarą

LRT.lt2019.06.12 10:05

Aktorius ir dainininkas Mantas Jankavičius pristato naują dainą „Kalėdos vasarą“, kurį dedikuoja visiems žmonėms, mėgstantiems Kalėdas.

Kūrinį lydi ir nuotaikingas vaizdo klipas. Dainininkas, paklaustas, kodėl šių metų karštą vasarą sukūrė dainą apie Kalėdas, teigė norintis, kad kiekvienas būtent šiuo metu atrastų gražiausių metų šventės laukimo džiaugsmą.

„Šios dainos mintis kilo iš noro Kalėdų laukimą ir visas geriausias emocijas perkelti į vasarą, kuomet visi rūpesčiai sumažėja, važiuojame prie jūros susitikti su seniai matytais draugais ar susipažįstame su naujais žmonėmis. Pajūryje užsimezga patys gražiausi draugystės ryšiai“, – pasakojo Mantas.

Į pajūrį vasarai gyventi persikelsiantis atlikėjas sako, kad ši daina skirta visiems, mėgstantiems Kalėdas.

„Gyvenkime šia diena ir nesukime galvos dėl rytojaus, pajauskime Kalėdų džiaugsmą smėlyje ir bangose. Mūsų Kalėdos – vasarą, tad noriu, kad šį jausmą patirtų visi besidžiaugiantys šiltomis ir gražiomis vasaros dienomis“, – ragino dainininkas.

Šią smagią vasarišką dainą, alsuojančią šokių ritmu, gyvai bus galima išgirsti jau birželio 15-ąją (šeštadienį) Rusnės festivalyje, vyksiančiame Rusnės saloje, Šilutės apskrityje, o nuo šiandien „Kalėdos vasarą“ skambės visose populiariausiose Lietuvos radijo stotyse.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt