Muzika

2019.06.11 16:43

Pasaulinio garso „Blue Man Group“ šou Lietuvoje neišvysime: pasirodymai Kaune - atšaukti

Ramūnas Zilnys2019.06.11 16:43

Rudenį Lietuvoje turėję vykti JAV trupės „Blue Man Group“ pasirodymai – atšaukti. Tai LRT.lt patvirtino ją į Lietuvą pakvietusios koncertų agentūros atstovai.

Dar 1991 metais susibūrusi, pasaulinę šlovę pelniusi trupė „Blue Man Group“ kuria šou, kuriuose susipina absurdo humoras, eksperimentinis teatras ir muzika.

Grupės nariai mėlynais veidais kuria performansus, dėl kurių į jų pasirodymus daugelyje pasaulio didmiesčių renkasi didelės minios. Grupė yra pasirodžiusi „Grammy“ ceremonijoje, koncertavusi su Ricky Martinu ir kitomis didelėmis žvaigždėmis.

„Sunku apibūdinti, lengva pamilti“, - taip dažnai apibūdinama grupė, į savo pasirodymus įtraukianti ir publiką, naudojanti specialiai sukurtus muzikos instrumentus ir pasaulyje jau pasirodžiusi daugiau nei 35 milijonams žiūrovų.

Šiuo metu šou stacionariai yra rodomas Niujorke, Čikagoje, Bostone, Orlande, Las Vegase, o nuo 2004 m. – ir Berlyne. Taip pat įvyko ir nemažai JAV bei pasaulinių turnė.

 „Kai mes pradėjome kurti spektaklius apie šį naivų ir žingeidų veikėją - Mėlynąjį žmogeliuką - mes negalėjome net įsivaizduoti, kur jis mus atves. Dabar mums yra didelė garbė pakviesti Lietuvos žmones į šį šou“, - pernai, pranešdamas apie pirmąją grupės viešnagę Lietuvoje, sakė jos narys Chrisas Winkas.

Tačiau antradienį pranešta, kad šių metų rugsėjo 27-28 dienomis turėję vykti grupės šou Kauno „Žalgirio“ arenoje neįvyks. Taip pat atšaukti suplanuoti pasirodymai Latvijoje ir Estijoje.

Anot „Blue Man Group“ pakvietusios agentūros „Medusa Concert“ atstovų, pasirodymai atšaukti dėl pasikeitusių grupės planų ir logistinių priežasčių.

„Grupė atsiprašė ir neatmeta galimybės į Lietuvą atvykti ateityje“, - sakė „Medusa Concert“ vadovas Remigijus Knabikas.

Jis patikino, kad atšaukimo priežastis nebuvo mažas parduotų bilietų skaičius: „Lietuvoje susidomėjimas šiais šou tikrai nebuvo mažas“.

Įsigijusiems bilietus bus pasiūlytos dvi galimybės – atgauti pinigus arba iškeisti bilietus į kitus „Medusa Concert“ rengiamus koncertus – pavyzdžiui, atlikėjų LP, Sarah Brightman ar grupės „De Phazz“.

Beje, tai darant netgi siūloma išlošti – mainais už vieną bilietą į „Blue Man Group“ gauti du panašios vertės bilietus į kitą renginį.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba, – jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.