Muzika

2019.06.11 12:58

Į Lietuvą gyventi grįžusi Donata Virbilaitė apsisprendė: vėl bandys laimę „Eurovizijos“ atrankoje

LRT.lt 2019.06.11 12:58

„Doing the Loop“ – taip vadinasi pirmoji merginų grupės „Bing Bang“ daina.

Jos, kaip ir paties kolektyvo gimimą, įkvėpė trankiai į Lietuvos šou pasaulį įsiveržusi visą šalį sudrebinusio putlučių realybės šou „Dydžio revoliucija“ finalininkė Donata Virbilaitė.

Vos prieš pusmetį namo iš emigracijos sugrįžusi atlikėja jau subūrė kiek netipišką, bet labai dainingą merginų grupę linksmu pavadinimu „Bing Bang“.

Alina, Justė, Aurėja ir Karolina – profesionalios dainininkės, labai skirtingos tiek išvaizda, tiek charakteriu, tiek balsais. Aurėja – profesionali džiazo vokalistė, Alina –  bene pirmasis plius dydžio modelis, pasirašęs sutartį su tarptautine modeliu agentūra, seksualioje reklamoje ir „Chorų karuose“ šmėžavusi Karolina bei dėl kelionių pamišusi buvusi emigrantė Justė.

„Projektas „Bing Bang“ atsirado netikėtai. Paskutinę minutę apisprendusi dalyvauti „Eurovizijos“ atrankoje ir atradusi tinkamą dainą supratau, kad viena jos dainuoti nenoriu.

Buvau tikra, kad tikrai rasiu dar keletą dėl retro muzikos pamišusių mergaičių. Mūsų grupė susibūrė per porą valandų – tiesiog socialiame tinkle pasidalinus skelbimu. Ir nors visos skiriamės kaip diena bei naktis, supratau, kad būtent tokia komanda bus raktas į kitokį skambesį“, –  kalba projekto iniciatorė Donata.

Nors nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje jų kelionė nebuvo rožėmis klota, merginos rankų nenuleidžia ir pristato atrankoje skambėjusios dainos „Doing the Loop“ studijinę versiją ir specialiai jai sukurtą fotosesiją.

O tuo tarpu tarptautinė prodiuserių komanda jau dirba prie naujo kūrinio, kuriuo „Bing Bang“ bandys sužavėti kitų metų „Eurovizijos“ žiūrovus.