Muzika

2019.06.11 11:03

LRT.lt studijoje Vaidas Baumila ir Justė Starinskaitė atskleidė, kodėl naują klipą filmavo Fabijoniškėse

LRT.lt 2019.06.11 11:03

„Tai vienas geriausių mano darbų“, – apie dainą „Milijonai“ sakė atlikėjas Vaidas Baumila, drauge su Juste Starinskaite apsilankęs LRT.lt studijoje. Čia duetas pristatė ir naujos dainos vaizdo klipą.

Neseniai TV šou „Dvi kartos“ laimėjęs Vaidas ir grupės „Saulės kliošas“ vokalistė Justė pažįstami ne vienus metus, tačiau duetu uždainavo pirmą sykį.

Vaidas įsitikinęs, kad daina „Milijonai“ gali tapti vienu ryškiausių šios vasaros hitų. Vaizdo klipas, kaip ir serialas „Černobylis“, filmuotas sostinėje, Fabijoniškų rajone, taip pat ir Šeškinėje, Justiniškėse. Tuose kiemuose užaugo ir patys atlikėjai.

Nors dainuoja apie Tokijų, pasak Vaido, nostalgiškai ir romantiškai jie taip atsisuka į savo šaknis. Beje, Tokijuje nė vienas iš atlikėjų nėra buvęs.

Ramūnas Zilnys kalbina. Pirmasis Vaido Baumilos ir Justės Starinskaitės duetas nostalgiškų mikrorajonų apsupty

„Man labai patinka, kad Vaidas pradeda pasakoti istoriją, pasakoja ir man įdomu jos klausytis“, – pastebi J. Starinskaitė. Ir daina, ir klipu džiaugiasi Vaidas, „Milijonus“ vadinantis vienu geriausių savo darbų.

V. Baumila ruošiasi ypatingam koncertui Valdovų rūmų kieme,į kurį transliacijos metu pakvietė ir Justę. Koncerte atlikėjas žada pasirodyti ir su Sofija Vasilevskyte, su kuria drauge laimėjo projektą „Dvi kartos“. Tiesa, Vaidas prisipažino, kad nė vienos projekto laidos nėra matęs, net ir finalo, tačiau visada už save balsuodavo.