Naujienų srautas

Muzika2019.06.10 11:48

Išgirskite: serialo žvaigžde tapusi atlikėja Paula pristato debiutinį albumą

LRT.lt 2019.06.10 11:48

Dar praėjusį mėnesį surengusi pirmąjį savo solinį koncertą su grupe Vilniuje, devyniolikmetė dainininkė Paula Valentaitė šiandien pristato mini albumą „Body Talk“. Kelis kartus sėkmingai pasirodžiusi nacionalinių „Eurovizijos“ atrankų finaluose, dabar atlikėja susikoncentravusi į kūrybą bei žada dar ne vieną naujieną, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Šiemet mokyklą baigsianti Paula pastaruosius mėnesius gyvena ypač intensyviai: valstybiniai brandos egzaminai, pagrindinis vaidmuo televizijos seriale ir, žinoma, muzika – rimtas atsakomybes ir gebėjimą džiaugtis kiekviena diena, merginos teigimu, rasti jai kaip niekad nelengva.

„Mokyklos baigimas juk ir turi būti svarbus įvykis jaunam žmogui – vienas didelis gyvenimo etapas pasibaigia, prasideda naujas. Esu velniškai laiminga, atradusi tai, ką myliu daryti, ir netrukus galėsianti tam atiduoti dar daugiau jėgų!“, – pasakoja Paula.

„Šiandien pasirodo mano pirmasis mini albumas, jaučiuosi, jog link šito ėjau pastaruosius keletą metų. Muzika man visada buvo tarsi pabėgimas nuo kasdienybės. Neapsakomai džiaugiuosi galėdama į šį nuotykį pakviesti klausytoją. Kūryboje galiu būti bet kuo, tik joje jaučiu neaprėpiamą laisvę. Šiose dvylikoje minučių muzikos savęs neribojau – čia jaučiuosi taip, kaip jaučiuosi, esu tokia, kokia noriu būti ir ši patirtis man yra neįkainojama.“

Šiandien pristatomame mini albume „Body Talk“ dainininkė bei dainų kūrėja sudėjo keturis kūrinius, kuriuos įrašinėjo ne tik Lietuvoje, bet ir Švedijoje.

„Negaliu apsakyti koks nuostabus jausmas, kuomet muzika tiesiogine to žodžio prasme atveria duris į pasaulį – keliauti po jį dėka savos kūrybos yra absoliuti laimė. Šiais metais jau dukart teko apsilankyti Švedijos ir Islandijos įrašų studijose, atsispausdinusi jau laikau ir ateinančių kelionių bilietus – kūryba tiesiog veržiasi per kraštus, sustoti neketinu“, – džiaugiasi atlikėja.

Tarp mini albume esančių dainų – praėjusią savaitę išleistas singlas „Body Talk“, taip pat „Boys“, „Gimme What I Want“ bei itin jausmingas kūrinys „Say Something“.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi