Muzika

2019.06.09 20:59

Naują klipą pristatantis Alanas Chošnau: mano kelias nėra lengvas ar paprastas

LRT.lt 2019.06.09 20:59

Alanas Chošnau ir vėl nepalieka abejingų – naujausia daina “Tu gali arba ne” bei vaizdo klipas demonstruoja autentišką muzikinį braižą, kūrybinę laisvę ir drąsą būti savimi.

„Daina „Tu gali arba ne“ įprasmina mano pasirinktą kelią, kuris nėra nei lengvas, nei paprastas. Tai kasdienė kova už save, už savo idėjas, kūrybos viziją ir asmeninę laisvę.

Kiekvienas, kuris gyvena autentišką gyvenimą supras, ką turiu omenyje, nes išlikti savimi reikia nepaprastai daug jėgų ir pastangų. Savo kūryba kviečiu visus tikėti savimi, nebijoti pokyčių ir eiti iki galo“, – teigia Alanas.

Ši daina provokuoja. Vieniems ji meta iššūkį komforto zonai, tėkmei pasroviui, o kitus atvirkščiai – palaiko, kad viskas, ką jie daro, yra svarbu ir reikalinga, rašoma pranešime spaudai.

„Daina „Tu gali arba ne“ ir jos klipas – tai aš, ne kažkoks įsivaizduojamas ar norimas personažas. Per daugelį metų, praleistų muzikos įrašų studijose, didžiojoje scenoje, gastrolėse, koncertuose ir Lietuvos muzikos užkulisiuose, galiu drąsiai sakyti, kad šis etapas man yra pats stipriausias, nes kūrybai keliu naują tikslą – noriu kad ji ne tik džiugintų ir gerai nuteiktų klausytoją, bet stiprintų jį kaip asmenybę, įgalintų gyventi savo svajonių gyvenimą“, – teigia atlikėjas.

Naujas Alano Chošnau solinis etapas žymi kūrėjo brandą ir norą dalintis sukaupta patirtimi. Alanas sako: „Aš nesivadovauju muzikos tendencijomis, populiarumo vaikymusi, nes visa tai tėra matematinis vardiklis, o autorinė muzika yra neginčijamas rezultatas, kuris kaskart įkvepia dar labiau tobulėti.

Ilgalaikėje perspektyvoje ne kintančios tendencijos, bet kuriantys ir komunikuojantys žmonės formuoja mūsų pažiūras bei elgseną. Esu kūrėjas, stebiu aplinką, jaučiu žmonių energijas ir noriu, kad aplink mus atsirastų kuo daugiau pozityvaus atkaklumo, stiprių asmenybių, kurios veikia sąmoningai ir kuria realų, o ne klaidinantį populiarųjį pasaulį.

Tam reikia nuolat augti, mokintis, keistis, turėti daug ryžto ir pasitikėjimo savimi. Noriu, kad mano klausytojas nepasiklystų tendencijų migloje, ieškotų savo identiteto, savojo aš ir turėtų vidinių jėgų būti savimi. Tai ir yra tas „tavo giliai miegantis ego“.

Kviečiame įvertinti naują Alano Chošnau dainą „Tu gali arba ne“ ir vaizdo klipą, kurio kūrybinė komanda – prestižinius tarptautinius apdovanojimus pelnęs kino režisierius bei prodiuseris Aleksandras Brokas, dailininkas ir stilistas Vitalis Čapkauskas, operatorius ir montuotojas Žygimantas Kaminskas ir operatorius Julius Žalnierukynas.