Muzika

2019.06.06 11:50

Nemokamą koncertą Juodkrantėje surengsiantis Mamontovas papasakojo apie savo pomėgius

LRT.lt 2019.06.06 11:50

Jau šį savaitgalį Juodkrantėje vasaros sezono pradžią skelbs didžiausias nemokamas sporto ir laisvalaikio festivalis šeimoms „Sveika, Neringa!“. Šeštadienį pajūrio gyventojų ir svečių laukia nemokamas mylimiausio visų kartų atlikėjo Andriaus Mamontovo koncertas.

„Daug vaikystės vasarų praleidau Pervalkoje. Neringa visada primena tas dienas. Man tai yra gražiausia Lietuvos vieta. Nieko nėra geriau, kaip eiti Neringos miškais, kur akys veda“, - atskleidė šeštadienio vakarą koncertuosiantis atlikėjas.

Festivalio svečiai į Andriaus Mamontovo koncertą atsipalaiduoti suplūs po dienos, pilnos sportinių rungčių ir veiklų. Sportas ir paties atlikėjo gyvenime – itin svarbus.

„Mėgstu „haikinimą“ ir dviratį. Kai tik turiu laisvą akimirką, stengiuosi ją išnaudoti judesiui, nes muzikos kūrimas ir įrašinėjimas yra ganėtinai sėsli veikla“, - teigė pasirodymui besiruošiantis dainininkas.

„Festivalis yra vieta, kur vyksta šėlsmas, o tai didžiąja dalimi – jaunimo prerogatyva. Žodis „festivalis“ man siejasi su energija, kuria dažniausiai spinduliuoja jauni žmonės. Vis dėlto, į „Sveika, Neringa!“ jau keletą metų iš eilės atkeliauja ištisos kartos. Tai – aktyvių ir energingų žmonių, nepriklausomai nuo to, kiek jiems metų, šventė“, - teigė A. Mamontovas.

Juodkrantėje nuskambės ir visai neseniai po penkerių metų pertraukos išleista nauja daina „Nesvarbu“. „Nauja daina tikrai bus programoje. Šiek tiek persigrupavo mano grupės sudėtis. Dabar grojame keturiese, naudojame daugiau elektroninių garsų. Planuoju atlikti ir vieną kitą primirštą dainą. Be abejonės, bus ir visiems gerai žinomų ir mylimų dainų“, - pažadėjo laukiamiausias festivalio „Sveika, Neringa!“ atlikėjas.

Andriaus Mamontovo koncertas prasidės šeštadienį (birželio 8 d.) 21 val.  Festivalio svečiai taip pat galės dalyvauti orientavimosi varžybose, pėsčiųjų žygyje su Vlada Musvydaite, bėgime su vaikiškais vežimėliais, bus įrengta Šeimos zona, kurioje vaikų lauks daugybė pramogų, batutų, vyks vaikų bėgimas su Jausmučiais.

Penktadienio vakarą vyks nemokami Indrės Juodeikienės, Gintarės Korsakaitės, Algirdo Daumanto ir Gabi koncertai, vakarą užbaigs nemokamas Monique pasirodymas.