Muzika

2019.06.04 10:40

Ieva Narkutė pristato naują klipą: filmuojantis dariau tai, ką darydama jaučiuosi truputį pakilus nuo žemės

LRT.lt2019.06.04 10:40

Ieva Narkutė pristato dainos „Šviesos“ vaizdo klipą ir prisipažįsta, kad ši daina yra gyvas įrodymas, kaip svarbu neturėti išankstinių nuostatų, nestatyti savęs į jokius rėmus ir nebijoti eksperimentuoti, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Anot dainininkės, „Šviesos“ turėjo būti dar viena „narkutiška“ baladė: lėta, jausminga – kaip visi ir įpratę girdėti. Tačiau, kai su šia būsima balade ji atėjo pas kompozitorių Vytautą Bikų į įrašų studiją, pačiai sau netikėtai iš jos išėjo su... šokių muzikos daina.

„Vytautas Bikus pamatė joje tai, ko aš net nežinojau ten esant – šokių muzikos ritmą. Drauge su Tomu Kondrackiu jie sukūrė muziką, kuri man iš pradžių atrodė „kitokia“.

Bet paklausius supratau – kad jie teisūs. Tai tikrai nuostabus virsmas, tas atvejis, kai studijoje įvyksta chemija tarp dainos autoriaus ir prodiuserio ir iš to gimsta, kažkas nuostabaus. Per koncertus įsitikinau – žmonės priėmė naują skambesį ir jį pamėgo“, – džiaugėsi dainininkė.

Ji prisiminė, kad prieš klipo filmavimą, naktį beveik nemiegojo. Labai jaudinosi, ar pavyks užmegzti ryšį su filmavimo grupe, režisieriumi Nerijumi Širviu ir svarbiausia – su savo partneriu klipe – aktoriumi Andriumi Gecevičium.

„Nesu aktorė, todėl vaidinti man nėra paprasta. Filmuojantis dariau tai, ką darydama jaučiuosi truputį pakilus nuo žemės – dainavau. Galvojau apie tas šviesas, kurias įžiebti kartais užtenka trumpučio žvilgsnio tiesiai į akis, o iš tikro – į pačią sielos gelmę“, – pasakoja ji.

Daina „Šviesos“ – apie jaudulį, nerimą ir spalvas, kurias į gyvenimą atneša mums ypatingi žmonės. „Šviesos, ko gero, yra „drugelių pilve“ sinonimas. Užuot skrandin talpinus vos kelias paras gyvenančius vabzdžius, aš parašiau „elektrikų meilės dainą“ su palinkėjimu netaupyt tos jausmų energijos, jaudint vienam kitą, parodyt visas pasaulio, gyvenimo, jausmų spalvas“, – sako Ieva Narkutė.

Dainininkė šiuo metu rengiasi aktyviam vasaros sezonui, kuris bus tikrai nepaprastas. Be tradicinių jo koncertų Palangos klube „Vandenis“, laukia ir išskirtinis įvykis. I. Narkutė su naujausia programa „Vasaros meilės taisyklės“ rugpjūčio 1 d. atidarys naują muzikos festivalį „Untold City“, kuris paskutinį vasaros mėnesį žiūrovus džiugins išskirtine muzikos programa unikalioje vietoje – pačiame Senamiesčio centre, VU didžiajame kieme, šalia Šv. Jonų bažnyčios.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt