Naujienų srautas

Muzika2019.06.03 21:20

Junior A koncertu Vilniuje atidaryta „LRT OPUS terasa“: gera muzika čia skambės visą vasarą

LRT.lt 2019.06.03 21:20

Pirmadienio vakarą Vilniaus menų fabrike „Loftas“ specialia radijo transliacija atidarytas naujas „LRT OPUS terasos“ sezonas.

Jaukioje „Lofto“ erdvėje po atviru dangumi visą vasarą keturias dienas per savaitę skambės įdomiausių Lietuvos atlikėjų koncertai ir didžėjų grojama muzika.

„LRT OPUS terasa“ „Lofte“ įsikuria jau šeštą vasarą – anot pirmadienį LRT laidoje „Labas rytas, Lietuva“ viešėjusio menų fabriko šeimininko Viktoro Diawaros, šįmet lankytojų laukia itin daug gerų renginių.

Pirmadienio vakarą naują sezoną pradėjo Junior A koncertas – vienas ryškiausių Lietuvos alternatyvios popscenos atlikėjų žiūrovams atliko visus ryškiausius savo hitus ir dainas iš šiuo metu ruošiamo naujo minialbumo.

Prieš tai įvyko tiesioginė transliacija, kurios metu LRT OPUS klausytojai ir portalo LRT.lt žiūrovai išgirdo visas svarbiausias naujienas apie būsimus šios vasaros renginius terasoje.

Pirmadieniais ir trečiadieniais terasoje gros žinomi Lietuvos atlikėjai. Pavyzdžiui, jau šį trečiadienį į sceną žengs sparčiai kylanti merginų alternatyvos grupė „shishi“. Tarp jau patvirtinusių savo koncertus atlikėjų – Linas Adomaitis, „Saulės kliošas“, „Flash Voyage“, Migloko, „Pilnatys“, „Elnio Rago Miškas“ ir daugybė kitų.

Antradieniais terasoje vyks jaunų Baltijos šalių muzikantų konkursas „Novus“, kuriame atlikėjai varžysis dėl puikių prizų, tarp jų – viešnagės įrašų giganto „Sony Music“ biure Suomijoje ir galimybės groti „Loftas Fest“ bei kituose menų fabriko renginiuose.  Šį antradienį dėl patekimo į kitą etapą kausis net keturios dėmesio vertos grupės: alternatyvaus roko grupė „Iris Tempest“, psichodelinės muzikos kūrėja iš Latvijos Elizabete Balčus, destruktyvaus hip-hop grupė „John’s Shower Band“ ir alternatyvią muziką kuriantys „Sintetinė meilė“.

Ketvirtadieniais terasos sceną okupuos didžėjai. Jau šį ketvirtadienį lankytojų laukia nemokamas elektroninės muzikos vakarėlis su gerai pažįstamais vardais: Anna Hanna, Rheeno ir CHEH.

Naujamiestyje įsikūrusioje terasoje skambės ne tik muzika – lankytojai galės mėgautis ir kino seansais bei kitomis pramogomis visai šeimai – nuo vietoje gaminamo maisto, baro ir jaukios aplinkos iki vaikų žaidimų aikštelės.

„LRT OPUS terasa“ – vienintelė vasaros terasa sostinėje, kviečianti kitomis akimis pažvelgti į urbanistinį ir šiltuoju sezonu sužaliuojantį Naujamiesčio rajoną. „Lofto“ vadovai kasmet vadovaudamiesi „urban gardening“ idėja buvusios gamyklos teritorijai suteikia ryškių spalvų ir sukuria jaukumo atmosferą.

 

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi