Muzika

2019.06.03 12:12

Pamatykite: ekscentriškojo Mesijaus grupė „Vilniaus Energija“ pristato prabangų vaizdo klipą

LRT.lt 2019.06.03 12:12

Hiphopo ir elektroninės muzikos keistuolis Mesijus pirmadienį internete pristatė naują vaizdo klipą „Bepilotė mašina“, kurį vadina prabangiausiu savo darbu.

Tai – projekto „Vilniaus Energija“, Mesijaus suburto su muzikantu Adu Gecevičiumi ir iliustratore Asta Ostrovskaja, naujausias darbas, sekmadienio vakarą pristatyttas ir sostinės klube „Kablys + Kultūra“.

Tuo pačiu pristatytas ir naujas, jau septintasis Mesijaus įrašytas albumas – „Vilniaus Energijos“ diskas „Astrology of EU“ – Europos Sąjungos astrologija.

Kitaip sakant, tai – visos ES koncentratas: ES horoskopas, ES piliečio tapatybės paieškos, Europos šiandienos grėsmės ir utopinės ateities vizija, Baltijos reivas, elektroninė emigrantų meilės baladė, „Brexit“ greitakalbė ir taip toliau.

Vaizdo klipą režisavo Titas Sūdžius, pelnęs svarbius profesinės srities apdovanojimus. Kūrybinėje komandoje – ir kito Mesijaus vaizdo klipo „Nelieskit mėlynojo gaublio“ dailininkas Antanas Dubra bei prie filmo „Gravity 2“ dirbantys post-produkcijos namai „Madstone“. Visi jie apjungė pajėgas, kad sukurtų visų laikų prabangiausią Mesijaus vaizdo klipą.

„Jame vaizduojama futuristinė Vilniaus vizija, o pagrindinis klipo aktorius – bepilotė mašina! Klipo kūrimo metu buvo nupirkti 2 automobiliai, okupuotas „Loftas“, nutrenktas vaikiškas vežimėlis, įjungta Gedimino bokšto holograma, atliktos religinės apeigos Naujoje Vilnioje“, – vardina Mesijus, naująjį klipą vadinantis „fantastišku“.

Klipas „Bepilotė mašina“ - LRT.lt skaitytojų dėmesiui: