Muzika

2019.05.30 10:02

Į Lietuvą grįžta melomanų numylėtiniai „Jazzanova“: koncerte pristatys naują albumą

LRT.lt2019.05.30 10:02

Tikri „jazztronicos“ gerbėjai gali džiaugtis, nes birželio 20 d., į Lietuvą grįžta didžėjų ir prodiuserių kolektyvas iš Berlyno – „Jazzanova“.

Menų fabrikas „Loftas“ koncertu mėgautis kviečia nestandartinėje aplinkoje, „Brazzi“ studijoje.

„Jazzanova“ – tai Berlyne savo veiklą vystantis didžėjų bei prodiuserių kolektyvas, kurio branduolį sudaro Alexanderis Barckas, Claas Brieleris, Jürgenas von Knoblauchas, Roskowas Kretschmannas, Stefanas Leiseringas ir Axelis Reinemeris.

Grupė vilniečiams ir miesto svečiams ruošia ypatingą programą, kurios metu pristatys savo naujausią albumą „The Pool“.

Muzikantai teigia, kad prieš metus gimęs albumas yra nuolatinio eksperimentavimo vaisius.

„Šis albumas – įrodymas, kad „Jazzanova“ yra pastoviai besivystantis organizmas, parodantis save iš stipriausios pusės. Tai įrodymas mums patiems, kad mūsų kūrybos kibirkštis gyva ir tai tik nauja pradžia mūsų gražioje kelionėje“, – mintimis dalijasi S. Leiseringas.

1995-aisiais veiklą pradėjusi grupė yra vieni svarbiausių „nu-jazz“, „chillout“ ir „jazz house“ stilių propaguotojų. Intensyviai po festivalius, klubus ir kitur gastroliuojantis kolektyvas melomanų vertinamas už talentą derinti nuolatines kūrybines paieškas ir puikiai atpažįstamą grupės stilistiką.

„Jazzanova“ muzika įkaitina atmosferą koncertų salėse ir priverčia judėti minias gerbėjų, tačiau grupės sukauptame solidžiame kompozicijų sąraše gausu ir ramesnių ritmų bei lyriškesnių melodijų.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.