Muzika

2019.05.29 11:07

LRT.lt studijoje viešėję „Tilto namų“ festivalio organizatoriai papasakojo, ko laukti šiemet

LRT.lt2019.05.29 11:07

Trečiadienio rytą portalo LRT.lt studijoje lankėsi šį savaitgalį sostinėje vyksiančio „Tilto namų“ festivalio rengėjai.

Kasmet pirmąjį vasaros savaitgalį sostinės nakvynės namų „Downtown Forest“ teritorijoje rengiamas festivalis – lyg Lietuvos alternatyvios muzikos vitrina, kurioje galima išgirsti ir kylančius, ir jau gerai žinomus atlikėjus.

Renginys garsėja ir itin jaukia atmosfera, juo mėgautis festivalininkai kviečiami su šeimomis, vaikai iki dešimties metų į festivalį įleidžiami nemokamai.

Šįmet birželio 1-ąją nuo ryto iki vakaro vyksiantis festivalis kviečia išgirsti keturiolika grupių ir atlikėjų.

„Nesitaikom į konkretų muzikos stilių, todėl tikim, kad net didžiausi žinovai išgirs kažką naujo“, – džiaugiasi „Tilto namų festivalio“ komanda.

Didžiąją renginio sceną jau vidurdienį atidarys grupė „Garbanotas“, vėliau joje pasirodys „Parranda Polar“ (atsinaujinusiu pavadinimu „Planeta Polar“), Mesijus su projektu „Vilniaus Energija“, naujų kūrinių atliks džiazo maištininkai „Sheep Got Waxed“, naują albumą pristatys „Flash Voyage“ bei scenos naujokai, „Tamsta Garažas“ konkurse sužibėjusi grupė „Egomašina“.

Mažojoje festivalio scenoje – garaže pasirodymus surengs Simonas Šipavičius su projektu „Sheep Effect“, specialų solo pasirodymą paruoš atlikėjas „Kabloonak“ ir kiti muzikantai.

Festivalis taip pat palieka paslapčių. „Turėsime vieną slaptą atlikėją. Tai – didelis vardas lietuviškoje scenoje, bet pasakyti jo kol kas negalime. Pasitikėkit mumis, tas dainas žinot mintinai!“ – pasakoja festivalio rengėja Gabrielė Tamutytė.

 

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.