Muzika

2019.05.24 11:55

Monika Linkytė savo didžiausią vasaros koncertą surengs ypatingoje vietoje

LRT.lt2019.05.24 11:55

Išskirtinių koncertų serija „Pažaislio muzika“ pasipildė nauju renginiu – Pažaislyje savo didžiausią vasaros koncertą surengs dainininkė Monika Linkytė.

Ypatingas atlikėjos ir styginių kvinteto pasirodymas nuostabaus grožio Pažaislio vienuolyne, viešbučio „Monte Pacis“ teritorijoje, įvyks rugpjūčio 4 d.

Pirmąkart šiemet rengiamą koncertų seriją „Pažaislio muzika“ išskirtiniu pasirodymu rugpjūčio 1 d. pradės Daddy Was A Milkman, o rugpjūčio 2 d. muzikos gerbėjus į prabangų koncertą kvies Erica Jennings ir orkestras „Retro Orchestra“.

Baigiamuoju pirmąkart rengiamos „Pažaislio muzika“ koncertų serijos akcentu taps rugpjūčio 4 d. vyksiantis dainininkės Monikos Linkytės ypatingas pasirodymas.

Atlikėja, neseniai pristačiusi kartu su garsiu prodiuseriu ir gitaristu Femi Temowo įrašytą bendrą dainą „All Alone“, specialiai dėl šio koncerto grįš iš Londono.

Didžiojoje Britanijoje muzikos mokslus studijuojanti Monika Linkytė neslepia, kad ruošia ypatingą programą, kurioje skambės ne tik gerai žinomi kūriniai, bet ir naujos dainos iš netrukus planuojamo išleisti antrojo albumo.

„Tai bus didžiausias mano vasaros koncertas. Su styginių orkestru koncertavau pakankamai seniai, prieš trejus metus, todėl pagalvojau, kad tokiai ypatingai aplinkai styginiu kvintetas turėtų tikti idealiai!“ – sako Monika Linkytė.

„Šiuo metu įrašinėju savo antrąjį albumą, todėl labai laukiu koncerto, nes jo metu pristatysiu bent keletą niekur negirdėtų dainų. Manau, jog galiu pažadėti ir netikėtų vakaro svečių, kurie scenoje pasirodys kartu su manimi“, - priduria atlikėja.

 

 

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt