Muzika

2019.05.24 10:13

Daddy Was A Milkman pristato kitokio skambesio dainą: tai himnas vasaros naktiniam gyvenimui

LRT.lt 2019.05.24 10:13

Daddy Was A Milkman pristato naują dainą, pretenduojančią tapti 2019-ųjų vasaros naktų hitu.

Vakar paskelbęs apie išskirtinį pasirodymą Pažaislio vienuolyje vyksiančioje išskirtinių koncertų serijoje „Pažaislio muzika“, šiandien vienas populiariausių šalies atlikėjų gerbėjams dovanoja naują kūrinį „Swingin‘ Tonight“.

Ypatingam koncertui Pažaislyje besiruošiantis atlikėjas neslepia, kad naujoji daina skamba šiek tiek kitaip, nei ankstesni kūriniai.

M.A.M.A. muzikos apdovanojimuose Metų proveržio, Metų elektronikos ir Metų atlikėjo titulus pelnęs Daddy Was A Milkman mano, kad „Swingin‘ Tonight“ taps tikru šios vasaros naktinio gyvenimo himnu.

„Pastaruoju metu kuriame labai įvairią muziką, todėl nauja daina yra kiek kitokia, nei dauguma kitų. Kūryba savaime pakrypo į kiek gyvesnę elektroniką ir griežtesnius šokių muzikos ritmus, tačiau tuo pat metu likome ištikimi ramiai stilistikai“, – sako Daddy Was A Milkman.

„Nupūtėme dulkes ir nuo gitaros, tačiau šįkart dalinamės gyvesniu kūriniu, kuris labiau tinka tamsiam paros metui, kada ramios muzikos negana. Nors mėgstu vaikščioti naktį, kai gatvės yra tuščios ir tylios, bet kartais į tą patį miestą norisi išeiti ieškoti triukšmo. Daina „Swingin' Tonight“ yra būtent apie tokias naktis“, - priduria atlikėjas.