Muzika

2019.05.23 16:21

Pažaislio vienuolyne ypatingus koncertus surengs Daddy Was A Milkman ir Erica Jennings

LRT.lt2019.05.23 16:21

Didžiausias Baltijos šalių koncertų rengėjas „Live Nation Lietuva“ skelbia naują nepaprastų koncertų ciklą.

Rugpjūčio pradžioje nuostabaus grožio Pažaislio vienuolyne, viešbučio „Monte Pacis“ teritorijoje, įvyks pirmoji įspūdingų koncertų serija „Pažaislio muzika“. Išskirtiniu koncertu rugpjūčio 1 d. ją pradės Daddy Was A Milkman. Rugpjūčio 2 d. muzikos gerbėjus į prabangų koncertą kvies Erica Jennings ir orkestras „Retro Orchestra“.

Naujos dainos premjerai besiruošiantis Daddy Was A Milkman neslepia, kad labai laukia „Pažaislio muzika“ koncerto. 

„Nepaprastai pasiilgome groti šiltą vasaros vakarą po atviru dangumi. Tokio koncerto metu norisi visus jausti ir matyti iš arti, o geresnę vietą nei Pažaislio vienuolynas nedideliam ir jaukiam pasirodymui sunku sugalvoti”, – sako atlikėjas. - Pastarąjį kartą taip koncertavome Trakų pilyje 2017 metais. Dabar pats laikas dar sykį patirti tą patį jausmą. Grosime viską, ką turime geriausia ir keletą naujų, dar niekur neskambėjusių dainų“.

Dainininkė ir dainų autorė Erica Jennings šiandien socialiniuose tinkluose pasidalino savo glamūrine fotosesija ir paskelbė apie vienintelį šou Pažaislio vienuolyne. Koncertas, pavadintas „Tobulas pasimatymas pagal Ericą Jennings“, vyks po žvaigždėtu vasaros dangumi rugpjūčio 2 d. Dainininkė neslepia, kad atliks iki šiol niekur negirdėtas dainas iš šiemet pasirodysiančio naujo albumo.

„Noriu, kad moterys jaustųsi ypatingos ir palepintos, taigi pirmąjį rugpjūčio penktadienį surengsiu tokį pasimatymą, į kurį pati norėčiau būti pakviesta: skambės ne tik puiki muzika, mus sups magiška erdvė ir aprangos kodo padiktuota atmosfera, – skelbia Erica Jennings. - Kaip kūrėjai, man patinka daryti dalykus kitaip – žinau, kad mano klausytojai tai vertina. Pernai surengiau sausakimšą koncertą su orkestru Trakų pilyje, o šiemet noriu savo muzikai atrasti naujas erdves – taip gimė idėja glamūriniam teminiam vakarui Pažaislyje“.

Taip pat skaitykite: Jurgio Didžiulio ir Ericos Jennings sūnus į mokyklą yra išėjęs ir su meksikietišku sombreru

Taip pat skaitykite: Erica Jennings pristato naują dainą ir klipą: kalba apie vienišumą ir žmogišką ryšį

Taip pat skaitykite: J. Didžiulis ir E. Jennings: ne skandalai parduoda eurovizinį sumanymą, o daina

 

Paieškos rezultatai

20180218

Įkelk naujieną

Nuotraukos
Nuotraukos
Kelkite nuotraukas tiesiai iš kompiuterio arba spauskite pridėti nuotrauką/as
Nuorodos į audiovizualinę informaciją
Autorius