Muzika

2019.05.22 11:50

Atlikėjo Stingo koncertą Kaune apšildys kylanti britų muzikos žvaigždė

LRT.lt2019.05.22 11:50

Jau birželio 8 d. garsusis britų muzikantas Stingas surengs išskirtinį koncertą Lietuvoje.

Didžiausioje šalyje „Žalgirio” arenoje Kaune koncertuosianti pasaulinė muzikos žvaigždė pristatys naująjį albumą „My Songs“.

Šiandien paaiškėjo, kas pradės Stingo koncertą. Ši garbė atiteko sparčiai populiarėjančiai Anglijos muzikos scenos atstovei Chinchilla. Ji savo pasirodymus prieš Stingo koncertą surengs ne tik Kaune, bet ir Taline bei Rygoje.

Nors 22-ejų metų amžiaus atlikėja Chinchila debiutinį singlą „Elements“ išleido visai neseniai, Londone gyvenančią dainininkę, dainų autorę ir prodiuserę jau spėjo pastebėti ne tik muzikos mylėtojai, bet ir kritikai.

Vienais didžiausių savo kūrybos įkvėpėjų ji įvardija Beyoncé, Amy Winehouse, Michaelą Jacksoną, Janis Joplin, Ettą James ir Arethą Franklin.

„Stipri moteris. Protinga moteris. Išdidi moteris“ – tokiu devizu Chinchilla vadovaujasi visose savo veiklose, nesvarbu, ar kurtų dainas, ar prodiusuotų, ar pasirodytų koncertuose.

Chinchilla jau spėjo surengti energijos ir aistros pilnus pasirodymus „The Great Escape“ ir „Liverpool Sound City“ festivaliuose. Neseniai ji buvo pakviesta į Estijos muzikos apdovanojimų ceremoniją.

Atlikėja, stebint didesnei nei 10 tūkst. žiūrovų miniai, surengė įspūdingą pasirodymą kartu su elektroninės muzikos atlikėju NOËP. Po šių pasirodymų pasigirdo kalbos, kad Chinchilla pretenduoja tapti viena ryškiausiai šiemet debiutavusių jaunų populiariosios muzikos scenos žvaigždžių.

Stingo koncertinio turo "My Songs" pasirodymas Lietuvoje bus nuotaikingas ir dinamiškas šou, kuriame pagrindinis dėmesys skiriamas labiausiai mylimoms dainoms, kurias per savo karjerą kartu su grupe „The Police“ ir be jos parašė 17 kartų „Grammy“ apdovanojimus laimėjęs muzikantas.

Naujai įrašytos klasika tapusios Stingo dainos netrukus bus išleistos naujame albume „My Songs“. Gerbėjai išgirs kitaip suskambėsiančius hitus „Englishman In New York“, „Fields Of Gold“, „Shape Of My Heart“, „Every Breath You Take“, „Roxanne“, „Message In A Bottle“ ir daugelį kitų, kuriuos koncerte Stingas atliks kartu su roko grupe.

Kompozitorius, dainų autorius ir dainininkas, aktorius ir rašytojas Stingas gimė Niukaslio mieste Anglijoje. 1977 m. jis persikėlė gyventi į Londoną, kur su Stewartu Copelandu ir Andy Summersu subūrė grupę „The Police“.

Viena populiariausių poproko muzikos grupių pasaulyje išleido penkis studijinius albumus, pelnė šešis „Grammy“, du „BRITs“ apdovanojimus ir 2003 m. buvo įtraukta į Rokenrolo šlovės muziejų.

Pradėjęs solinę karjerą, Stingas tapo vienu geriausių mūsų dienų muzikantų ir atlikėjų planetoje. Jo solinė kūryba yra įvertinta vienuolika „Grammy“, dviem „BRITs“, „Auksinio gaublio“, „Emmy“ apdovanojimais. 

Taip pat skaitykite