Muzika

2019.05.22 09:31

Išgirskite: nauja dueto „Rapeseed“ daina „Visi mes žmonės“ kviečia susipažinti su savo kaimynais

LRT.lt2019.05.22 09:31

Į duetą susibūrę atlikėjai Willux (Vilius Alesius) ir SJ (Saulius Jeruslanovas) jau kelerius metus kuria nuotaikingas hiphopo stiliaus dainas ir vaizdo klipus.

Po iki šiol paskutinio savo singlo „Pamatyk mano reklamą“, pasirodžiusio 2018-ais metais, Willux ir SJ grįžta su nauja nuotaikinga ir linksma daina „Visi Mes Žmonės“  apie savo kaimynus ir klasiokus.

„Idėją parašyti tekstą apie savo laiptinės „su-gyventojus“ turėjau dar tais laikais, kai gyvenau Fabijoniškėse ir kiekvieną dieną joje sutikdavau gana spalvingų personažų.

Dabar, kai aplankau savo mamą, daugelis tų personažų ten jau nebegyvena, bet yra naujų.

Dainoje visi vardai ir įvykiai yra išgalvoti, tad nepykite, jeigu kažkieno istorija jums pasirodys panaši į jūsiškę, nes visi mes žmonės - skirtingi ir lygūs“, - apie savo tekstą pasakojo Willux.

„Prieš įstodamas į gimnaziją mokiausi spalvingoje progimnazijos klasėje, kuri turėjo tam tikro kriminalinio prieskonio.

Nežinau, ar kai kurių klasiokų sudėtingą elgesį įtakojo stoties, Naujininkų, ar taip vadinamos „subačiovkės“ mikrorajonų gyvenamosios vietos, nes toje pačioje gimnazijoje esančioje senamiestyje vykdavo įdomūs dalykai, bet viena aišku, kad tekstą šia tema man parašyti neužtruko.

Išgalvotas asmenybes ir įvykius bandžiau pateikti moderniai, nušviečiant nūdienos socialines problemas. Tad, sukūręs tekstą, pastebėjau, kad nelabai kas ir pasikeitė. Gal dėl to, kad, palyginus ne taip seniai baigiau 12 klasę (2007 m.), o gal dėl to, jog, į tas pačias patyčias dar nėra nukreiptas pakankamas pedagogų dėmesys“, - apie savo prisiminimus iš mokyklos pasakojo SJ.

Naujoji dueto daina:

 

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt