Naujienų srautas

Muzika2019.05.21 14:22

Į Vilnių ir Palangą atkeliauja garsus Kubos muzikos ir šokio šou „Pasión de Buena Vista“

LRT.lt 2019.05.21 14:22

Aistringi ritmai, temperamentingi šokiai ir dainos, skleidžiančios kubietišką dvasią, – visa tai daugybę apdovanojimų pelnęs Kubos muzikos ir šokio projektas „Pasión de Buena Vista“.

Kitų metų vasarį Lietuvoje viešėsiantis kolektyvas surengs du pasirodymus: vasario 28 d. Palangoje ir 29 d. Vilniuje.

„Pasión de Buena Vista“ – geriausias būdas per kelias valandas nukeliauti, pamatyti ir pažinti egzotiškąją Kubą: pasinerti į jos kultūrą, gatvės šėlsmą, kur netrūksta nei temperamentingų šokių, nei puikiai visiems pažįstamų lėtų baladžių, nei pašėlusių ritmų, rašoma pranešime spaudai.

Kuboje muzika ir dainos nėra tik pramoga – tai gyvenimo būdas, užkoduotas kiekvieno kubiečio kraujyje.

Žinomus Karibų jūros salos muzikantus, dainininkus ir šokėjus jungiantis šou „Pasión de Buena Vista“ yra vienas žymiausių Kubos tradicijas puoselėjančių projektų pasaulyje. „Buena Vista Band“ – profesionalūs, talentingi muzikantai, kurie, naudodamiesi perkusiniais ir pučiamaisiais instrumentais, bosine gitara, fortepijonu ir kubietiška tres gitara, perkelia žiūrovus į tikrą kubietišką vakarėlį.

Profesionalūs dainininkai atlieka populiarias kubietiškas dainas, atskleidžiančias salos gyventojų sielos gilumas. Absoliuti laisvė, laukinė dvasia, meilė ir aistra, gyvenimo džiaugsmas – visa tai kiekviename judesyje perteikia iš Kubos sostinės Havanos kilusi profesionali šokėjų trupė „El Grupo de Bailar“.

„Pasión de Buena Vista“ šou yra matę 800 tūkstančių žmonių 35 šalyse. Pasirodymo Lietuvoje metu išgirsite puikiai pažįstamas melodijas ir mėgausitės profesionalių šokėjų pasirodymais, skambant Kuboje gimusiai mambai, rumbai, ča ča ča bei pasaulį pakerėjusiai salsai.

Tai neeilinė galimybė susipažinti su turtinga Kubos kultūra ir muzikiniu paveldu: čia galima išgirsti autentiškų son ritmų, pamatyti tradicinį danzon šokį ir pajusti autentišką šalies dvasią.

„Pasión de Buena Vista“ – tai tikra šokio ir muzikos fiesta, kuri vyks vasario 28 d. Palangos koncertų salėje ir vasario 29 d. Vilniuje, koncertų salėje „Compensa“.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi