Muzika

2019.05.21 11:40

Vidas Bareikis skelbia maudynių sezono pradžią: po šou sausų marškinėlių reikės visiems

LRT.lt2019.05.21 11:40

Šiuo metu tarsi ant bangos skriejantis originalusis atlikėjas Vidas Bareikis skelbia vasaros sezono pradžią ir kviečia visus į neeilinį šventinį koncertą „Ežero dugne“. Jau šį ketvirtadienį Vilniaus „Vasaros terasoje“ vyksiantis pasirodymas ne tik skelbs įtemptos atlikėjo vasaros pradžią: Bareikis įspėja, kad visi po jo emocingo šou ieškos sausų marškinėlių.

„Kai su visa komanda rengiame didelį koncertą, kiekvieną kartą išsikeliame sau tikslą sukurti ką nors kitokio, pasistumėti į priekį tiek muzikine, tiek šou efektų prasme. Turbūt dėl to žmonės į mano koncertus grįžta po kelis ar net keliolika kartų, nes gi nebus taip, kad „šitą jau mačiau“.

Lygiai taip pat stengiamės ir ruošdamiesi pasirodymui „Vasaros terasoje“: ji taps ežero dugnu, kuriame bus ir kambarys, ir mašina, ir kuprinė, ir, žinoma, daugybė telefonų“, – pranešime žiniasklaidai intrigavo V. Bareikis.

Ištikimiausi Vido gerbėjai žino, kad po energingojo atlikėjo koncertų, kuriuose būtinai nuskamba ir tokie hitai, kaip „Nervai“ ar „Pusvalanduko“, sausas lieka retas klausytojas. O šį kartą „žmogus orkestras“ žada, kad iš „ežero dugno“ sausas absoliučiai nė vienas neišeis.

„Ketvirtadienio vakarui žiūrovams parengėme tokį siurprizą, po kurio nebebus baisus nei lietus, nei kokios kitos vandens procedūros. Patarčiau telefonus ir pinigines patalpinti į celofaninį maišelį, o kuprinėje turėti ir pakaitinius rūbus“, – juokėsi V. Bareikis, besimėgaudamas Vilniuje prasidėjusia karšta vasara.

Gegužės 23 d. sostinėje įvyksiančiu koncertu Vidas Bareikis pradės šių metų vasaros sezono koncertų maratoną. Atlikėjo planuose – ne tik lauko pasirodymai visoje Lietuvoje, bet ir net keturi didžiausi Lietuvos festivaliai. Hito „Ežero dugne“ kūrėjas žada, kad ši vasara bus pilna netikėtumų.

Tai – jau šį ketvirtadienį pristatoma nauja grupės „VB Gang“ narė, netrukus pasirodysiantis naujas vasaros hitas ir nenumaldomai artėjantis naujasis V. Bareikio albumas, kuriam paskirta gimti rudenį.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt