Muzika

2019.05.20 10:28

Omerta pristato vaizdo klipą su žinomais Lietuvos krepšininkais

LRT.lt 2019.05.20 10:28

Vos prieš keletą savaičių pristatęs savo naują singlą „Lėtai“, vienas geriausių lietuviško hiphopo scenos atstovų – Omerta, šį kartą pristato ir naujausią muzikinį vaizdo klipą „Tik Aukštyn“, kuriame nusifilmavo Prienų krepšinio komandos „Skycop“ krepšininkai, rašoma pranešime žiniasklaidai.

„Tik aukštyn“ jau tapo Prienų „Skycop“ himnu, kuris lydėjo krepšinio komandą šio sezono metu, bei lydės ir ateityje. Kaip teigia pats atlikėjas: „Tikiu, kad ši daina įkvėps ne vieną žmogų, kad ir su kokiais sunkumais ir iššūkiais tektų jam susidurti akis į akį. Tai stiprus motyvacinis užtaisas, kuriame kiekvienas žmogus gali atrasti jėgų, palaikymo ir drąsos veikti čia ir dabar“.

Naujame vaizdo klipe nusifilmavo ir žinomi Lietuvos krepšininkai, ne kartą atstovavę Lietuvą bei daugybę metų rodę savo meistriškumą ir kovingumą: broliai Lavrinovičiai, Martynas Gecevičius, Mindaugas Lukauskis, Gintaras Leonavičius ir Arnas Labuckas. Nors Prienų krepšinio komandai LKL sezonas jau baigėsi, jie visada kovojo iki paskutinės sekundės.

Prie kūrinio kūrybinio proceso prisidėjo muzikiniame projekte „Finalo ketvertas“ sužibėjęs atlikėjas – Sharray. „Labai džiaugiuosi gavęs galimybę prisidėti prie šio kūrinio. Buvau taip stipriai įkvėptas, jog užteko savaitės darbo bei bandymų surasti geriausią skambesį, aiškiausią mintį ir žinutę klausytojams.

Aistra, noras nugalėti ir eiti į priekį – žinutė, kuri yra artima daugeliui iš mūsų. Žmonės, kurie yra aistringi, veiklūs, užsidegę savo veikla, gyvenimu ir pomėgiais puikiai pajaus šios dainos energiją ir tikiuosi įkvėps eiti į priekį dar tvirčiau ir ryžtingiau. Mane patį, kaip kūrėją, ši daina įkvepia nuo pirmų akordų, jaučiuosi ekstazėje galėdamas pasidalinti juo“, – sako Sharray.