Muzika

2019.05.18 20:51

Prieš „Eurovizijos“ finalą pasipuošę gerbėjai traukia dainas, o užkulisiuose – jaudulys ir pasiruošimas

Iki „Eurovizijos“ pabaigos liko nedaug – netrukus paaiškės, kas iškovos teisę kitais metais konkursą organizuoti savo šalyje. Likus porai valandų iki lemtingojo finalo prie „Expo Tel Aviv“ arenos jau rinkosi vėliavomis ir savo šalių atributika pasipuošę fanai, o užkulisiuose dalyviai ruošėsi svarbiausiai kovai.

Šeštadienio vakarą įvyks tai, ko „Eurovizijos“ fanai laukia visus metus – nuskambės didysis šou finalas ir bus išrinktas naujas nugalėtojas.

Dar likus trims valandoms iki „Eurovizijos“ finalo pradžios, prie arenos jau būriavosi vėliavomis nešini, kaukėmis pasipuošę, veidus išsipaišę fanai. Laukdami eilėje prie įėjimo, jie sukūrė tikrą vakarėlio nuotaiką – traukė eurovizines dainas, šoko ir linksminosi.

Nors daugiausiai susirinkusiųjų buvo izraeliečiai, minioje buvo galima išvysti ir „Eurovizijos“ gerbėjų iš įvairių Europos šalių – Vokietijos, Jungtinės Karalystės, Ispanijos, Prancūzijos, Rusijos ir kitų. Nemažas būrys stebėti konkurso gyvai ir palaikyti savo atlikėją atvyko ir iš Australijos.

„Australai myli „Euroviziją“, jos laukia visus metus. Ilgai svajojau pamatyti koncertą gyvai ir dabar pasitaikė puiki proga. Tikiu, kad Australija tikrai gali laimėti, nes mūsų atlikėja surengė įspūdingą pasirodymą. Mes ja didžiuojamės“, – portalui LRT.lt sakė minioje sutiktas „Eurovizijos“ fanas iš Australijos.

Jis pasakojo, kad su kompanija gyvai stebėjo ir pirmąjį „Eurovizijos“ pusfinalį, o prie arenos anksčiau atvažiuoja tam, kad pasilinksmintų su kitais „Eurovizijos“ fanais.

„Čia nuostabi atmosfera, visi tokie linksmi, gerai nusiteikę, tolerantiški ir atsipalaidavę. Čia nepamatysite pykčių, gerbėjai iš visų šalių bendrauja, o ne mušasi“, – kalbėjo pašnekovas.

Kol į areną rinkosi ir prie jos būriavosi žiūrovai, „Eurovizijos“ užkulisiai virė nuo veiksmo. Čia 26 finalo dalyviai mėgavosi paskutinėmis poilsio ir susikaupimo akimirkomis, sėdėjo grimo kėdėse, prasidainavo persirengimo kambariuose.

Čia sukosi ne tik šių metų konkurso dalyviai, bet ir kitos „Eurovizijos“ žvaigždės. Delegacijoms skirtoje zonoje buvo galima išvysti pernai 2 vietą užėmusią Kipro atstovę Eleni Foureira, kuri šeštadienį taip pat žengs į finalo sceną su kitomis „Eurovizijos“ žvaigždėmis.

Jau visai netrukus jie žengs į sceną ir bandys dar kartą visą Europą sužavėti savo dainomis ir pasirodymais. Kas taps 2019-ųjų „Eurovizijos“ nugalėtoju, paaiškės naktį iš šeštadienio į sekmadienį – tiesioginės transliacijos pabaiga numatyta apie 2 val. nakties.