Muzika

2019.05.16 20:03

„Eurovizijos“ pusfinalyje pasirodys atlikėjų su negalia grupė, pavergusi izraeliečių širdis

Ramūnas Zilnys, Specialiai LRT.lt iš Tel Avivo2019.05.16 20:03

Tel Avive ketvirtadienio vakarą vyksiančiame antrajame „Eurovizijos“ pusfinalyje po konkursantų pasirodymų TV žiūrovai pamatys grupę, kuri vadinama išskirtine ir Izraelyje sulaukia didelio dėmesio.

Visi aštuoni grupės „The Shalva Band“ nariai – žmonės su negalia, nuo aklos dainininkės iki muzikanto su Dauno sindromu.

Ne vienus metus Izraelyje ir užsienyje koncertuojanti grupė, nešanti vienybės ir lygybės žinią, šiais metais dalyvavo „Eurovizijos“ atrankoje ir iškart tapo jos favoritais.

Tačiau grupė nusprendė pasitraukti iš atrankos savo noru. Pirmiausia todėl, kad „Eurovizijos“ rengėjai nesutiko nutraukti visų darbų per judėjų religinę šventę – šabą.

Be to, atlikėjams pasirodė nepriimtina taisyklė, kad scenoje gali pasirodyti tik šeši artistai. Grupėje – aštuoni žmonės, tad „The Shalva Band“ nusprendė nedaryti kompromiso ir ant atsarginių suolelio nepalikti dviejų savo narių.

Nepaisant to, „Eurovizijos“ gerbėjų širdis užkariavusi grupė pasirodys didžiojoje konkurso scenoje. Jo rengėjai nusprendė, kad „The Shalva Band“ tobulai atspindi šių metų „Eurovizijos“ šūkį – „Išdrįsk svajoti“.

Ketvirtadienio vakarą žiūrovai pamatys 18 šalių atlikėjų pasirodymus, taip pat – garsaus mago Lioro Suchardo triukus ir, tikimasi, Tel Avivo parodų centre apsilankysiančios garsiosios JAV atlikėjos Madonnos interviu. Jos pasirodymas taps šeštadienį vyksiančio konkurso finalo puošmena.

Šį vakarą paaiškės, ar Lietuvos dainininkas Jurijus Veklenko su daina „Run With The Lions“ žengs į šeštadienį vyksiantį finalą. Jo pasirodymo numeris – 12. Antrąjį „Eurovizijos“ pusfinalį 22 valandą tiesiogiai transliuos LRT.

Taip pat skaitykite: Izraelio supermodelis Bar Refaeli „Eurovizijoje“ prabilo apie savo lietuviškas šaknis

Taip pat skaitykite: Intriga išsklaidyta: Madonna šeštadienį lips ant „Eurovizijos“ scenos

Taip pat skaitykite: Lietuvos eurovizinius balus skelbs Giedrius Masalskis, Andrius Mamontovas – kitąmet

 

Paieškos rezultatai

20180218

Įkelk naujieną

Nuotraukos
Nuotraukos
Kelkite nuotraukas tiesiai iš kompiuterio arba spauskite pridėti nuotrauką/as
Nuorodos į audiovizualinę informaciją
Autorius