Muzika

2019.05.17 00:33

Dar dešimt „Eurovizijos“ finalininkų pasidalino įspūdžiais: vieni graudinosi, kiti didžiavosi

LRT.lt 2019.05.17 00:33

Pasibaigus antrajam „Eurovizijos“ pusfinaliui paaiškėjo dar dešimt dalyvių, kurie pasirodys šeštadienį vyksiančiame konkurso finale. Lietuvos atstovo Jurijaus Veklenko ant scenos neišvysime. Į finalą keliauja Šiaurės Makedonija, Nyderlandai, Albanija, Švedija, Rusija, Azerbaidžanas, Danija, Norvegija, Šveicarija, Malta.

Laimingojo dešimtuko įspūdžiai po pusfinalo ir burtai, kurioje finalo dalyje jie pasirodys:

Šiaurės Makedonija. Tamara Todevska – „Proud

„Eurovizija 2019“. Šiaurės Makedonija. Tamara Todevska – „Proud

Tamara dėkojo ją palaikantiems ir džiaugėsi, kad jos šalis iškovojo teisę dalyvauti finale. Ji pasirodys pirmojoje finalo dalyje. 

Nyderlandai. Duncan Laurence – „Arcade“

„Eurovizija 2019“. Nyderlandai. Duncan Laurence – „Arcade“

Nyderlandų atstovas Duncanas sakė, kad patekimas į finalą jam labai daug reiškia ir asmeniškai. Iki tol niekam nežinomas atlikėjas žaibiškai išgarsėjo ir užkariavo gerbėjų širdis. Jis pasirodys pirmojoje finalo dalyje.

„Eurovizija 2019“. Albanija. Jonida Maliqi – „Ktheju tokës“

„Eurovizija 2019“. Albanija. Jonida Maliqi – „Ktheju tokës“

Albanijos atstovė Jonida sakė, kad dainuodama jaučiasi lyg danguje, o patekimą į „Eurovizijos“ finalą prilygina sapnui. „Esu finale kartu su tokiais nuostabiais atlikėjais. Labai visus gerbiu“,  – sakė Albanijos atstovė Jonida.  

Vienas žurnalistas iš Portugalijos Jonidai paminėjo, kad matė ją sekmadienį ant oranžinio „Eurovizijos“ atidarymo kilimo vilkint įspūdingą aprangą ir paklausė, ar tai ką nors reiškia. Atlikėja sakė, kad taip pasipuošė specialiai, nes turėjo žinutę – vaivorykštės spalvos reiškia, kad gyvenimas – spalvotas kaip vaivorykštė ir juo reikia džiaugtis. Albanijos atstovė pasirodys pirmoje finalo dalyje.

Švedija. John Lundvik – „Too Late For Love“

„Eurovizija 2019“. Švedija. John Lundvik – „Too Late For Love“

Švedijos atstovas Johnas tikino, kad bus laimingiausias žmogus žemėje net jei po finalo liks paskutinėje vietoje, nes šįvakar ir taip išsipildė jo svajonė – pateko į didžiausią televizijos muzikos konkursą ir ant scenos lips net du kartus. Finale jis pasirodys pirmoje dalyje.  

Rusija. Sergey Lazarev – „Scream“

„Eurovizija 2019“. Rusija. Sergey Lazarev – „Scream“

Rusijos atstovas Sergejus Lazarevas pasirodys pirmoje finalo dalyje. Susirinkusiems žurnalistams jis sakė, kad labai džiaugiasi sugrįžęs į „Euroviziją". Puikiai pasirodyti jam nesutrukdė net išvakarėse kamavęs gerklės skausmas. 

Azerbaidžanas. Chingiz – „Truth“

„Eurovizija 2019“. Azerbaidžanas. Chingiz – „Truth“

Azerbaidžano atstovas Chingiz tikino, kad finale surengs dar įspūdingesnį pasirodymą negu pusfinalyje. Jis sakė, kad pasitiki ir savimi, ir savo komanda. Chingiz pasirodys antroje finalo dalyje.

Danija. Leonora – „Love Is Forever“

„Eurovizija 2019“. Danija. Leonora – „Love Is Forever“

Danijos atstovė Leonora nustebino kai kuriuos žurnalistus – jie manė, kad jos daina liks pusfinalio gale. Paklausta, ar jai pačiai patekimas į finalą buvo netikėtas, atlikėja atviravo, kad sužinojusi džiugią žinią susigraudino. Ji pasirodys pirmoje finalo dalyje.  

Norvegija. „KeiiNO“ – „Spirit In The Sky“

„Eurovizija 2019“. Norvegija. „KeiiNO“ – „Spirit In The Sky“

Žurnalistai domėjosi, kaip Norvegijos atstovai, taip neseniai susikūrę, o jau yra tokie unikalūs. Norvegijos grupės vokalistė teigė, kad komandą unikalią daro tai, kad visi nariai turi tas pačias vertybes.

Tiesa, grupės nariai čia pat pademonstravo ir tam tikrus skirtumus – vienas užtraukė ištrauką iš eurovizinės dainos ir atskleidė savo unikalų vokalą. Norvegijos atstovai pasirodys antroje finalo dalyje.

Šveicarija. Luca Hänni – „She Got Me“

„Eurovizija 2019“. Šveicarija. Luca Hänni – „She Got Me“

Šveicarijos atstovas Luca prisipažino, kad labai didžiuojasi dalyvaudamas „Eurovizijoje“, o dar labiau – kad galės atstovauti savo šaliai finale. Jis pasirodys antroje finalo dalyje.

Malta. Michela – „Chameleon“

„Eurovizija 2019“. Malta. Michela – „Chameleon“

Maltos atstovei burtai lėmė, kad ji į sceną žengs pirmoje finalo dalyje. 

Po antrojo „Eurovizijos“ pusfinalio – garsūs pasisakymai apie LGBT, raliojimai ir pakili nuotaika laukiant finalo

Po pirmojo pusfinalio į finalą atlikėjai iš Kipro, Slovėnijos, Čekijos, Baltarusijos, Serbijos, Australijos, Islandijos, Estijos, Graikijos ir San Marino.

Finale taip pat pasirodys Izraelis, Ispanija, Vokietija, Prancūzija, Jungtinė Karalystė ir Italija, kurioms nereikėjo rungtis pusfinaliuose.