Muzika

2019.05.16 13:51

Muzikos prodiuseriai DYZGO nemažina apsukų ir pristato Jamaikoje įrašytą singlą

LRT.lt 2019.05.16 13:51

Radijo stočių klausytojams ir muzikos melomanams iš debiutinio kūrinio „4 milimetrai“ pažįstamas prodiuserių duetas DYZGO nemažina apsukų. Muzikos kūrėjai pristato radikaliai skirtingo žanro vasarišką singlą „Jama“, kuriame susipina skirtingų tautų muzikiniai stiliai – nuo Artimųjų Rytų motyvų iki Karibų salyno vokalinių partijų, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Prieš pasirodant naujausiam DYZGO kūriniui „Jama“, būsimo singlo muzikiniai eskizai spėjo apkeliauti ne vieną tolimąją valstybę. Vokalų įrašų sesijos buvo atliekamos „regio karaliaus“ Bob Marley gimtojoje šalyje, Jamaikos sostinėje, Kingstone.

Muzikinės korekcijos ir vokalinės adaptacijos tęsėsi didžiausiame JAV mieste – Niujorke. Būsimo vasaros hito „Jama“ garso suvedimas atliktas naujoje „BDMusic“ studijoje Vilniuje. Aranžuotė ir galutinis skambesys išgautas DYZGO muzikos kalvėje, kuri, kaip bebūtų keista, įsikūrusi ne Vilniuje, o Dzūkijos sostinėje Alytuje.

Išskirtinę DYZGO įrašų studijos kūrybinę aurą patvirtina ir kiti visiems puikiai žinomi darbai. Naujausias Egidijaus Dragūno grupės SEL hito „Tai mano kelias” dainos tekstas sukurtas ir parašytas „Dyzgo records” studijoje, žodžių autorius – lietuviško repo pionierius, DYZGO narys, Andrius Glušakovas-Pushaz.

„Debiutinio mūsų kūrinio „4 milimetrai“ sėkmė ir aukščiausios pozicijos radijo stočių topuose priverčia stengtis ir ieškoti naujų muzikinių iššūkių. Ne kartą esame sakę, kad geriausias stilius – neturėti stiliaus, todėl šviežiausias DYZGO darbas „Jama“ nustebins visai kitokiu skambesiu.

Mūsų žiniomis, esame pirmieji Lietuvos muzikos istorijoje sukūrę ir įrašę bendrą kūrinį su atlikėju iš saulėtosios Jamaikos” – sako DYZGO nariai Deivis ir Pushaz. Prodiuseriai užsimena, kad naujausias DYZGO singlas „Jama“ artimiausiu metu bus pristatytas ir užsienio šalių rinkoms.