Naujienų srautas

Muzika2019.05.15 17:23

Diena prieš svarbiausią pasirodymą: Jurijus trečią kartą žengė į „Eurovizijos“ sceną

Trečiadienis – svarbi diena Lietuvos delegacijai „Eurovizijoje“. Šiandien vyksta lemiamos repeticijos prieš rytojaus antrąjį pusfinalį, kuriame pasirodys ir Jurijus. Vakarop vyko pirmoji dienos repeticija, o 12 numeriu į sceną žengęs Lietuvos atstovas spindėjo pasitikėjimu savimi.

Dieną prieš tiesioginę „Eurovizijos“ antrojo pusfinalio transliaciją „Expo Tel Aviv“ arenoje intensyviai ruošiasi visų šalių delegacijos. Trečiadienį popiet prasidėjo generalinės šou repeticijos. Šios repeticijos niekuo nesiskiria nuo tikrojo šou, jose dalyvauja ir „Eurovizijos“ vedėjai.

Pirmoji dienos repeticija prasidėjo 16 val. ir truko apie dvi valandas. Vienas po kito į sceną žengė 18 antrojo pusfinalio atlikėjų iš Armėnijos, Airijos, Moldovos, Šveicarijos, Latvijos, Rumunijos, Danijos, Švedijos, Austrijos, Kroatijos, Maltos, Rusijos, Albanijos, Norvegijos, Nyderlandų, Šiaurės Makedonijos ir Azerbaidžano.

12 numeriu repetavo ir Lietuvos atstovas Jurijus. Prieš repeticiją jis atrodė nusiteikęs ramiai, buvo susikaupęs. Tai atsispindėjo ir scenoje – kaip ir anksčiau, Jurijus daug dėmesio skyrė bendravimui su kameromis, šypsojosi, o balsas dainuojant nė karto nesudrebėjo.

Scenoje jis, kaip įprasta, vilkėjo juodai. Per pirmąją ir antrąją repeticijas keitęs viršutinę kostiumo dalį, jis generalinei repeticijai pasirinko vilkėti juodus marškinėlius trumpomis rankovėmis, militaristinio stiliaus batus.

Prieš Jurijų pasirodė Maltos atstovė, o po jo – Rusijos atstovas, kurie vilkėjo baltai. Jurijus iš prieš ir po jo buvusių pasirodymų išsiskyrė ne tik pasirodymo spalvų gama, bet ir minimalizmu. Kaip ir anksčiau, jis stovi tamsioje scenoje, o aplink jį – geltonos spalvos švieselės, šiltų spalvų apšvietimas.

Po pirmosios repeticijos vakare Jurijaus laukia dar viena generalinė repeticija, kuri iki šiol – pati svarbiausia. Niekuo nuo rytojaus šou nesiskiriantį šou tiesiogiai visoje Europoje stebės dalyvaujančių šalių komisijos.

Pasibaigus repeticijai, komisijos įvertins geriausiai pasirodžiusius ir skirs savo balus. Šie balai po rytojaus tiesioginės transliacijos bus sumuojami su žiūrovų balsais ir paaiškės, kurie 10 dalyvių pateks į „Eurovizijos“ finalą. Jis Tel Avive vyks gegužės 18 dieną, šeštadienį.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi