Muzika

2019.05.14 06:38

„Eurovizijos“ rengėjai sutrikę: tai dainuos Madonna ar nedainuos?

Ramūnas Zilnys, Specialiai LRT.lt iš Tel Avivo2019.05.14 06:38

Tel Avive artėjant „Eurovizijos“ dainų konkursui, kuris prasidės antradienio vakarą, išlieka intriga – ar jame kaip ypatinga viešnia tikrai pasirodys garsioji JAV dainininkė Madonna?

Apie vienos garsiausių pasaulio atlikėjų pasirodymą kalbama jau kelias savaites, tačiau kol kas jis nėra oficialiai patvirtintas. Nors žinią apie Madonnos vizitą skelbė ir stambios pasaulio koncertų agentūros „Live Nation“ biuras Izraelyje, ir Izraelio pramogų verslo įmonė, kurios bendrasavininkis yra Madonnos vadybininkas.

Dėl 60-metės atlikėjos, kuri neseniai paskelbė šįmet išleisianti naują albumą „Madame X“, vizito „Eurovizijoje“ užvirė tikras detektyvas.

Pirmadienio vakarą konkursą rengianti Europos transliuotojų sąjunga surengė spaudos konferenciją, kurioje paskelbė, kad dėl dainininkės pasirodymo „Eurovizijoje“ dar niekas neaišku.

Konkurso vykdomasis prižiūrėtojas Jonas Ola Sandas atskleidė, kad Madonnos atstovai vis dar nepasirašė sutarties, o be jos atlikėja negalės kilti į „Eurovizijos“ sceną.

Anot jo, Europos transliuotojų sąjunga nebuvo patvirtinusi, kad Madonna pasirodys, o visos kitų žmonių šnekos yra per ankstyvos.

„Padėtis – šiek tiek keista. Turime atlikėją, kuri nori pasirodyti „Eurovizijoje“, kurią mes patys norėtume čia sutikti, bet neturime sutarties“, - kalbėjo J.O. Sandas.

Kaip skelbia Izraelio žiniasklaida, Madonna turėtų pasirodyti „Eurovizijos“ finale šeštadienį ir atlikti dvi dainas.
Lietuvos atstovas Jurijus Veklenko pasirodys antrajame „Eurovizijos“ pusfinalyje, kuris vyks ketvirtadienį. Abu pusfinalius ir finalą tiesiogiai transliuos LRT.

Neskelbiama, kokių būtent sutarties su Madonna sąlygų nepavyksta suderinti, bet „Eurovizijos“ užkulisiuose jau savaitę sklando kalbos, kad atlikėja nesutinka kelis sykius repetuoti konkurso scenoje, dainuoti generalinėje repeticijoje, kurią stebės publika, taip pat – leisti naudoti savo pasirodymo įrašo „Eurovizijos“ populiarinimo tikslais.
Neabejojama, kad Madonnos pasirodymas gerokai padidintų susidomėjimą „Eurovizija“, taip pat – ir Jungtinėse Amerikos Valstijose.

Be to, „Eurovizijos“ rengėjams jis nieko nekainuotų. Madonną pakvietė ir už jos pasirodymą sumokėti ketina Izraelio verslo magnatas Sylvanas Adamsas, šią savaitę paskelbęs, kad dainininkė tikrai privačiu lėktuvu atvyks į Tel Avivą.

Kalbama, kad jos pasirodymas verslininkui kainuos apie milijoną JAV dolerių, o kartu su dainininke atvyks ir muzikantų grupė bei gausus būrys šokėjų.