Muzika

2019.05.09 12:36

Vilniaus Bigbendas surengė rekordinį koncertą: artistai vos tilpo scenoje

LRT.lt2019.05.09 12:36

Sausakimšame „Tamsta“ muzikos klube Vilniuje trečiadienio vakarą skambėjo džiazo garsai. Dvidešimt muzikos profesionalų vienoje scenoje žiūrovams leido išgirsti ir pajausti tikrą džiazo muzikos klasiką – per vieną vakarą čia nuskambėjo net penkiolika džiazo kūrinių, nukėlusių į legendinius šio muzikos stiliaus klestėjimo laikus, rašoma pranešime žiniasklaidoje.

Išgirsti naują Vilniaus Bigbendo programą atvyko ir prodiuseris Gediminas Jaunius, socialinių tinklų žvaigždė Ignas Lelys, verslininkas Aurelijus Rusteika, pianistas Feliksas Zakrevskis.

Dar prieš koncertą, Vilniaus Bigbendo vadovas  Rokas Jaunius kalbėjo, jog šis vakaras ir naujoji „American Songbook“ programa – duoklė tradicijai, išskirtinė proga išgirsti tai, ką džiazo muzika turi geriausio ir iš naujo atrasti nostalgiją keliantį džiazo standartų skambesį.

„Koncertas ne visuomet privalo būti kažkuo išskirtinis ar neįprastas. Šį vakarą neišgirsite nieko naujo, nieko netikėta, pažadu, kad bus tik sena gera džiazo klasika“,- ant scenos kalbėjo Vilniaus Bigbendo vadovas Rokas Jaunius.

Kartu su džiazo muzikos profesionalais scenoje pasirodė ir trys viešnios – Rosita Čivilytė, Monika Marija ir visą salę savo vokalu pribloškusi penktojo „Lietuvos balso“ sezono finalistė Paulina. Atlikėjai patikino, jog pirmuoju bendru pasirodymu scenoje su Paulina Paukštaityte pasiekė naują „Tamsta“ muzikos klubo rekordą – scenoje vienu metu buvo net dvidešimt vienas artistais.

„Rosita, Monika Marija ir Paulina visiškai nurovė stogą. Išgirdusi, ką savo vokalais džiazo skambesiui gali suteikti šitos trys vokalistės, publika tikrai buvo apstulbusi. Nuo koncerto pradžios iki galo žmonės šoko pagal džiazo muziką, kas lietuvių publikai tikrai nėra įprasta“,- džiaugiasi Vilniaus Bigbendo vadovas Rokas Jaunius.

Pirmą kartą kartu su Vilniaus Bigbendu „Tamstos“ scenoje pasirodė ir „Lietuvos balse“ išgarsėjusi Paulina. Po koncerto atlikėja tik patikino, jog atmosfera vakaro metu buvo neįtikėtina.

„Atmosfera buvo įspūdinga, čia susirinko žmonės, kurie išties mėgaujasi tikra, gyva muzika. Iš tikrųjų džiazas nėra mano stiprioji pusė, bet gyvenime norisi išbandyti vis ką nors naujo, todėl džiaugiuosi galėdama pasirodyti kartu su tokiais talentingais ir energingais muzikantas, o iš to, kaip reagavo publika, suprantu, kad viskas pavyko puikiai“,- po koncerto kalbėjo Paulina.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.